fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білорусь та Україна уклали контрактів на $100 млн за 1 день

Biloruś ta Ukraїna uklaly kontraktiv na $100 mln za 1 deń
Підписання низки контрактів відбулося під час спільного Форуму української та білоруської сторін, інформує «Економічна Правда»
Pidpysannja nyzky kontraktiv vidbulosja pid čas spiľnogo Forumu ukraїnśkoї ta biloruśkoї storin, informuje «Ekonomična Pravda»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Білоруські та українські компанії, підприємства, організації підписали контракти на $101 млн під час I Форуму регіонів Білорусі й України в Гомелі. Про укладання контрактів повідомив голова Білоруської торгово-промислової палати Володимир Улахович, інформує видання Белта. Які сфери охоплює низка контрактів. Загальна сума підписаних угод формує якісний портфель, який вдалося сформувати під час форуму, зазначив представник білоруської сторони. За його словами, нові контракти укладено практично в усіх основних галузях. У їхньому числі — машинобудування, нафтохімія, текстильна промисловість. Це цілий ряд підприємств, які вже традиційно працюють на українських ринках, проте є й нові партнери, нові контракти й угоди, — додав голова Білоруської торгово-промислової палати. Раніше ми інформували про запуск програми співробітництва між Україною, Білоруссю та Польщею. Загальний бюджет євросоюзної програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна складає €183 млн. Нею користуються 4 польських воєводства, 4 білоруські та 6 українських областей. За ці кошти реалізуватимуть три проекти.
Реклама 👇 Замовити

Білоруські та українські компанії, підприємства, організації підписали контракти на $101 млн під час I Форуму регіонів Білорусі й України в Гомелі. Про укладання контрактів повідомив голова Білоруської торгово-промислової палати Володимир Улахович, інформує видання «Белта».

Які сфери охоплює низка контрактів

Загальна сума підписаних угод формує якісний портфель, який вдалося сформувати під час форуму, зазначив представник білоруської сторони. За його словами, нові контракти укладено практично в усіх основних галузях. «У їхньому числі — машинобудування, нафтохімія, текстильна промисловість. Це цілий ряд підприємств, які вже традиційно працюють на українських ринках, проте є й нові партнери, нові контракти й угоди», — додав голова Білоруської торгово-промислової палати.

Раніше ми інформувалиБілорусь та Україна уклали контрактів на $100 млн за 1 день 1Україна, Польща та Білорусь починають транскордонні проекти про запуск програми співробітництва між Україною, Білоруссю та Польщею. Загальний бюджет євросоюзної програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна складає €183 млн. Нею користуються 4 польських воєводства, 4 білоруські та 6 українських областей. За ці кошти реалізуватимуть три проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: