fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За 2 млн доставок на OLX українці заплатили 1,2 млрд грн — дані платформи

Za 2 mln dostavok na OLX ukraїnci zaplatyly 1,2 mlrd grn — dani platformy

У жовтні 2018-го кількість доставлених товарів від користувачів за допомогою послуги «OLX Доставка» сягнула 2 млн. Загальна сума угод склала 1,2 млрд грн, а середній чек на людину — 591 грн, інформують у компанії
U žovtni 2018-go kiľkisť dostavlenyh tovariv vid korystuvačiv za dopomogoju poslugy «OLX Dostavka» sjagnula 2 mln. Zagaľna suma ugod sklala 1,2 mlrd grn, a serednij ček na ljudynu — 591 grn, informujuť u kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2017 році більше половини всіх покупок з доставкою припало на електроніку. Станом на жовтень 2018 року на чільних позиціях опинилися вже 3 категорії товарів: Електроніка — 35%, Дитячий світ — 25%, а також Мода і стиль — 15%. Загальна сума продажів техніки з опцією доставки склала більше 627 млн грн. Крім того, за час існування послуги продавці відправили новим власникам більше 80 тис запчастин для транспорту. Незважаючи на значні цифри, у габаритних автотоварів найскромніший показник — 4% від усіх покупок з доставкою. Рік тому він був ідентичним. Частіше послугу безпечної доставки підключають представники бізнесу. На них припадає 79% від усіх угод, у той час як на приватних осіб — 21%. При цьому, майже 0,5 млн продавців зосереджені у Київській області. Також OLX Доставку активно використовують у Харкові та Одесі. Звідки найчастіше надсилають та куди замовляють товари. На чільних позиціях серед міст, звідки відправляють, опинилися: Київ Харків Одеса Дніпро Львів Що стосується покупців, їхня географія розподілилася по-іншому. І хоча вони також переважно з Києва — 15%, — дніпровські споживачі увірвалися до ТОПп-3 міст, де замовляють з доставкою, і витіснили Одесу на четверте місце. У лідерську десятку міст, де при покупці користуються послугою, увійшло 8 обласних центрів, а також Кривий Ріг і Маріуполь. Головні 5 міст, куди доставляють: Київ Дніпро Харків Одеса Запоріжжя Інші дані щодо покупців та продавців. Середня відстань між покупцем і продавцем склала 250 км. Найчастіше відправлення товару відбувалася з обласного центру до обласного центру — 40% замовлень. Ще один популярний варіант — доставка з обласного центру у велике місто. Щоправда, за ступенем популярності він не поступився і схемою маршруту обласний центр — малонаселене місто. Частка обох варіантів склала по 17%. У компанії також зазначають, що в населених пунктах з населенням менше 25 тис людей, включаючи невеликі міста, смт і села, досить часто роблять покупки онлайн. Однак виставляють товари на продаж набагато рідше. Більше ніж за рік існування послуги OLX Доставка аналітики зафіксували всього 3% повернень.  Раніше ми інформували про плани Нової Пошти побудувати низку хабів для обробки вантажів та відправлень.
Реклама 👇 Замовити

У 2017 році більше половини всіх покупок з доставкою припало на електроніку. Станом на жовтень 2018 року на чільних позиціях опинилися вже 3 категорії товарів: «Електроніка» — 35%, «Дитячий світ» — 25%, а також «Мода і стиль» — 15%. Загальна сума продажів техніки з опцією доставки склала більше 627 млн грн.

Крім того, за час існування послуги продавці відправили новим власникам більше 80 тис запчастин для транспорту. Незважаючи на значні цифри, у габаритних автотоварів найскромніший показник — 4% від усіх покупок з доставкою. Рік тому він був ідентичним.

Частіше послугу безпечної доставки підключають представники бізнесу. На них припадає 79% від усіх угод, у той час як на приватних осіб — 21%. При цьому, майже 0,5 млн продавців зосереджені у Київській області. Також «OLX Доставку» активно використовують у Харкові та Одесі.

Звідки найчастіше надсилають та куди замовляють товари

На чільних позиціях серед міст, звідки відправляють, опинилися:

  • Київ
  • Харків
  • Одеса
  • Дніпро
  • Львів

Що стосується покупців, їхня географія розподілилася по-іншому. І хоча вони також переважно з Києва — 15%, — дніпровські споживачі увірвалися до ТОПп-3 міст, де замовляють з доставкою, і витіснили Одесу на четверте місце. У лідерську десятку міст, де при покупці користуються послугою, увійшло 8 обласних центрів, а також Кривий Ріг і Маріуполь.

Головні 5 міст, куди доставляють:

  • Київ
  • Дніпро
  • Харків
  • Одеса
  • Запоріжжя

За 2 мільйони доставок на OLX українці заплатили 1,2 млрд грн

Інші дані щодо покупців та продавців

Середня відстань між покупцем і продавцем склала 250 км. Найчастіше відправлення товару відбувалася з обласного центру до обласного центру — 40% замовлень. Ще один популярний варіант — доставка з обласного центру у велике місто. Щоправда, за ступенем популярності він не поступився і схемою маршруту обласний центр — малонаселене місто. Частка обох варіантів склала по 17%. У компанії також зазначають, що в населених пунктах з населенням менше 25 тис людей, включаючи невеликі міста, смт і села, досить часто роблять покупки онлайн. Однак виставляють товари на продаж набагато рідше. Більше ніж за рік існування послуги «OLX Доставка» аналітики зафіксували всього 3% повернень. 

Раніше ми інформували про плани «Нової Пошти» побудувати низку хабів для обробки вантажів та відправлень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: