fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За 2 млн доставок на OLX українці заплатили 1,2 млрд грн — дані платформи

Za 2 mln dostavok na OLX ukraїnci zaplatyly 1,2 mlrd grn — dani platformy
У жовтні 2018-го кількість доставлених товарів від користувачів за допомогою послуги «OLX Доставка» сягнула 2 млн. Загальна сума угод склала 1,2 млрд грн, а середній чек на людину — 591 грн, інформують у компанії
U žovtni 2018-go kiľkisť dostavlenyh tovariv vid korystuvačiv za dopomogoju poslugy «OLX Dostavka» sjagnula 2 mln. Zagaľna suma ugod sklala 1,2 mlrd grn, a serednij ček na ljudynu — 591 grn, informujuť u kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2017 році більше половини всіх покупок з доставкою припало на електроніку. Станом на жовтень 2018 року на чільних позиціях опинилися вже 3 категорії товарів: Електроніка — 35%, Дитячий світ — 25%, а також Мода і стиль — 15%. Загальна сума продажів техніки з опцією доставки склала більше 627 млн грн. Крім того, за час існування послуги продавці відправили новим власникам більше 80 тис запчастин для транспорту. Незважаючи на значні цифри, у габаритних автотоварів найскромніший показник — 4% від усіх покупок з доставкою. Рік тому він був ідентичним. Частіше послугу безпечної доставки підключають представники бізнесу. На них припадає 79% від усіх угод, у той час як на приватних осіб — 21%. При цьому, майже 0,5 млн продавців зосереджені у Київській області. Також OLX Доставку активно використовують у Харкові та Одесі. Звідки найчастіше надсилають та куди замовляють товари. На чільних позиціях серед міст, звідки відправляють, опинилися: Київ Харків Одеса Дніпро Львів Що стосується покупців, їхня географія розподілилася по-іншому. І хоча вони також переважно з Києва — 15%, — дніпровські споживачі увірвалися до ТОПп-3 міст, де замовляють з доставкою, і витіснили Одесу на четверте місце. У лідерську десятку міст, де при покупці користуються послугою, увійшло 8 обласних центрів, а також Кривий Ріг і Маріуполь. Головні 5 міст, куди доставляють: Київ Дніпро Харків Одеса Запоріжжя Інші дані щодо покупців та продавців. Середня відстань між покупцем і продавцем склала 250 км. Найчастіше відправлення товару відбувалася з обласного центру до обласного центру — 40% замовлень. Ще один популярний варіант — доставка з обласного центру у велике місто. Щоправда, за ступенем популярності він не поступився і схемою маршруту обласний центр — малонаселене місто. Частка обох варіантів склала по 17%. У компанії також зазначають, що в населених пунктах з населенням менше 25 тис людей, включаючи невеликі міста, смт і села, досить часто роблять покупки онлайн. Однак виставляють товари на продаж набагато рідше. Більше ніж за рік існування послуги OLX Доставка аналітики зафіксували всього 3% повернень.  Раніше ми інформували про плани Нової Пошти побудувати низку хабів для обробки вантажів та відправлень.
Реклама 👇 Замовити

У 2017 році більше половини всіх покупок з доставкою припало на електроніку. Станом на жовтень 2018 року на чільних позиціях опинилися вже 3 категорії товарів: «Електроніка» — 35%, «Дитячий світ» — 25%, а також «Мода і стиль» — 15%. Загальна сума продажів техніки з опцією доставки склала більше 627 млн грн.

Крім того, за час існування послуги продавці відправили новим власникам більше 80 тис запчастин для транспорту. Незважаючи на значні цифри, у габаритних автотоварів найскромніший показник — 4% від усіх покупок з доставкою. Рік тому він був ідентичним.

Частіше послугу безпечної доставки підключають представники бізнесу. На них припадає 79% від усіх угод, у той час як на приватних осіб — 21%. При цьому, майже 0,5 млн продавців зосереджені у Київській області. Також «OLX Доставку» активно використовують у Харкові та Одесі.

Звідки найчастіше надсилають та куди замовляють товари

На чільних позиціях серед міст, звідки відправляють, опинилися:

  • Київ
  • Харків
  • Одеса
  • Дніпро
  • Львів

Що стосується покупців, їхня географія розподілилася по-іншому. І хоча вони також переважно з Києва — 15%, — дніпровські споживачі увірвалися до ТОПп-3 міст, де замовляють з доставкою, і витіснили Одесу на четверте місце. У лідерську десятку міст, де при покупці користуються послугою, увійшло 8 обласних центрів, а також Кривий Ріг і Маріуполь.

Головні 5 міст, куди доставляють:

  • Київ
  • Дніпро
  • Харків
  • Одеса
  • Запоріжжя

За 2 мільйони доставок на OLX українці заплатили 1,2 млрд грн

Інші дані щодо покупців та продавців

Середня відстань між покупцем і продавцем склала 250 км. Найчастіше відправлення товару відбувалася з обласного центру до обласного центру — 40% замовлень. Ще один популярний варіант — доставка з обласного центру у велике місто. Щоправда, за ступенем популярності він не поступився і схемою маршруту обласний центр — малонаселене місто. Частка обох варіантів склала по 17%. У компанії також зазначають, що в населених пунктах з населенням менше 25 тис людей, включаючи невеликі міста, смт і села, досить часто роблять покупки онлайн. Однак виставляють товари на продаж набагато рідше. Більше ніж за рік існування послуги «OLX Доставка» аналітики зафіксували всього 3% повернень. 

Раніше ми інформувалиЗа 2 млн доставок на OLX українці заплатили 1,2 млрд грн — дані платформи 1«Нова Пошта» побудує низку хабів та запустить власне авіадоставлення про плани «Нової Пошти» побудувати низку хабів для обробки вантажів та відправлень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: