fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна розмістила єврооблігацій на $2 млрд — ЗМІ

Ukraїna rozmistyla jevroobligacij na $2 mlrd — ZMI
Україна розмістила 2 випуски єврооблігацій на загальну суму близько $2 млрд, повідомляє «УНІАН», посилаючись на джерело на ринку
Ukraїna rozmistyla 2 vypusky jevroobligacij na zagaľnu sumu blyźko $2 mlrd, povidomljaje «UNIAN», posylajučyś na džerelo na rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Країна розмістила 5,25-річні єврооблігації на $750 млн і 10-річні — на $1,25 млрд (з прибутковістю 9,75% річних). Що про це відомо. За словами співрозмовника агентства, попит інвесторів перевищив обсяг розміщення в два з половиною рази, складаючи близько $5 млрд. Міністерство фінансів України 24 серпня 2018 року провело приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик на $725 млн з терміном погашення в 2019 році під 9,1% річних. Роком раніше, у вересні 2017 року, Україна успішно розмістила єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних. За інформацією Міністерства фінансів, обсяг майбутніх виплат України по зовнішньому державному боргу в четвертому кварталі поточного року становить еквівалент $610 млн. За оцінками міжнародного рейтингового агентства S & P Global Ratings, уряду України в 2019-2020 роках належить здійснити виплати за зовнішніми зобовязаннями на суму близько $5,5 млрд, що становить приблизно 4,5% ВВП країни. До слова, розміщення Україною єврооблігацій на $3 млрд визнано найкращою транзакцією 2017 року в країнах Центральної Європи, Близького Сходу й Африки. Про це йдеться в щорічному огляді міжнародних ринків капіталу видання Global Capital.
Реклама 👇 Замовити

Країна розмістила 5,25-річні єврооблігації на $750 млн і 10-річні — на $1,25 млрд (з прибутковістю 9,75% річних).

Що про це відомо

За словами співрозмовника агентства, попит інвесторів перевищив обсяг розміщення в два з половиною рази, складаючи близько $5 млрд.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Міністерство фінансів України 24 серпня 2018 року провело приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик на $725 млн з терміном погашення в 2019 році під 9,1% річних. Роком раніше, у вересні 2017 року, Україна успішно розмістила єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних.

За інформацією Міністерства фінансів, обсяг майбутніх виплат України по зовнішньому державному боргу в четвертому кварталі поточного року становить еквівалент $610 млн. За оцінками міжнародного рейтингового агентства S & P Global Ratings, уряду України в 2019-2020 роках належить здійснити виплати за зовнішніми зобов’язаннями на суму близько $5,5 млрд, що становить приблизно 4,5% ВВП країни.

До слова, розміщенняУкраїна розмістила єврооблігацій на $2 млрд — ЗМІ 1Розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року Україною єврооблігацій на $3 млрд визнано найкращою транзакцією 2017 року в країнах Центральної Європи, Близького Сходу й Африки. Про це йдеться в щорічному огляді міжнародних ринків капіталу видання Global Capital.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: