fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві з 1 листопада запустять електронний квиток

U Kyjevi z 1 lystopada zapustjať elektronnyj kvytok
Київська міська державна адміністрація (КМДА) оголосила про запуск електронного квитка в комунальному транспорті в тестовому режимі з 1 листопада. Про це повідомила прес-секретар департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Ксенія Прізіглей, пише «Слово і Діло»
Kyїvśka miśka deržavna administracija (KMDA) ogolosyla pro zapusk elektronnogo kvytka v komunaľnomu transporti v testovomu režymi z 1 lystopada. Pro ce povidomyla pres-sekretar departamentu informacijno-komunikacijnyh tehnologij KMDA Ksenija Priziglej, pyše «Slovo i Dilo»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У наземному транспорті вже встановлено 1,5 тис комплектів обладнання для функціонування системи. Вони забезпечать електронний квиток повноцінною функціональністю, зазначила речниця профільного департаменту КМДА. Як впроваджуватимуть електронний квиток. Крім того, розпорядженням від 22 жовтня мер Києва Віталій Кличко затвердив порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності. Згідно з документом, перевізники повинні обладнати рухомий склад міського транспорту, а також станції Київського метрополітену, швидкісного трамвая, фунікулера, міської електрички обладнанням для функціонування системи електронного квитка. Порядком передбачено такі форми носія для електронного квитка: транспортна картка; банківська картка; соціальна (пільгова картка); QR-код; учнівський та студентський квитки; гаджет з відповідним додатком. Особливості використання електронного квитка. Проїзний може бути разовим або багаторазовим на певний період. Може використовуватись на кілька видів транспорту. Період користування може починатися з моменту продажу квитка або з моменту його активації. Передбачений квиток з урахуванням дальності поїздки. Якщо пасажир не користується електронним квитком протягом року, його заблокують у системі, і вартість невикористаних поїздок не повернуть. Але пасажир може звернутися із заявою про повернення коштів з квитка, якщо він користувався ним протягом року. Раніше ми писали, що електронний квиток у Львові запровадять у 2019 році.
Реклама 👇 Замовити

У наземному транспорті вже встановлено 1,5 тис комплектів обладнання для функціонування системи. Вони забезпечать електронний квиток повноцінною функціональністю, зазначила речниця профільного департаменту КМДА.

Як впроваджуватимуть електронний квиток

Крім того, розпорядженням від 22 жовтня мер Києва Віталій Кличко затвердив порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності.

Згідно з документом, перевізники повинні обладнати рухомий склад міського транспорту, а також станції Київського метрополітену, швидкісного трамвая, фунікулера, міської електрички обладнанням для функціонування системи електронного квитка.

Порядком передбачено такі форми носія для електронного квитка:

  • транспортна картка;
  • банківська картка;
  • соціальна (пільгова картка);
  • QR-код;
  • учнівський та студентський квитки;
  • гаджет з відповідним додатком.

Особливості використання електронного квитка

Проїзний може бути разовим або багаторазовим на певний період. Може використовуватись на кілька видів транспорту. Період користування може починатися з моменту продажу квитка або з моменту його активації. Передбачений квиток з урахуванням дальності поїздки.

Якщо пасажир не користується електронним квитком протягом року, його заблокують у системі, і вартість невикористаних поїздок не повернуть. Але пасажир може звернутися із заявою про повернення коштів з квитка, якщо він користувався ним протягом року.

Раніше ми писали, що електронний квиток у Львові запровадятьУ Києві з 1 листопада запустять електронний квиток 1Електронний квиток у Львові запровадять у 2019 році у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: