fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартап для sales-менеджерів, створений українцем, отримав $30 млн

Startap dlja sales-menedžeriv, stvorenyj ukraїncem, otrymav $30 mln
За розробкою проекту People.ai стоять українські розробники. Команда залучила інвестиції від низки венчурних капіталістів на чолі з інвестиційним фондом Andreessen Horowitz
Za rozrobkoju proektu People.ai stojať ukraїnśki rozrobnyky. Komanda zalučyla investyciї vid nyzky venčurnyh kapitalistiv na čoli z investycijnym fondom Andreessen Horowitz
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як проінформувала команда People.ai, стартап, що аналізує роботу менеджерів з продажу та надає рекомендації щодо підвищення ефективності, залучив $30 млн. Також у раунді B учасниками стали інвестори зLightspeed Venture Partners, GGV Capital та Y Combinator. Подробиці щодо умов угоди не повідомляють. У травні 2017-го проект вже отримував інвестиції. Тоді Lightspeed Venture Partners та GGV Capital вклали у People.ai $7 млн. Як стартап використає інвестиційні кошти. Представники компанії заявили, що нові інвестиції використають на комерційну експансію, розвиток можливостей для клієнтів та розбудову аналізу даних. Послугами People.ai станом на жовтень 2018 року користуються такі компанії, як Lyft, Palo Alto Networks та New Relic. Команда працює над наданням послуг для менеджерів з продажу. Сервіс на основі штучного інтелекту допомагає збільшити ефективність продажів. Для цього відбувається аналіз продуктивності працівників на основі проведених перемовин та контактів. Також вони отримують рекомендації на основі аналізу. Для обліку й перевірки за основу беруть електронне листування, телефонні розмови та дані CRM. Усі послуги надаються на основі передплати, Клієнт має платити за кожного співробітника, підключеного до системи. Підсумкова вартість послуг залежить від кількості підключених менеджерів. Раніше ми інформували про те, що український кіберспортивний стартап отримав значні інвестиції.
Реклама 👇 Замовити

Як проінформувала команда People.ai, стартап, що аналізує роботу менеджерів з продажу та надає рекомендації щодо підвищення ефективності, залучив $30 млн. Також у раунді B учасниками стали інвестори зLightspeed Venture Partners, GGV Capital та Y Combinator. Подробиці щодо умов угоди не повідомляють. У травні 2017-го проект вже отримував інвестиції. Тоді Lightspeed Venture Partners та GGV Capital вклали у People.ai $7 млн.

Як стартап використає інвестиційні кошти

Представники компанії заявили, що нові інвестиції використають на комерційну експансію, розвиток можливостей для клієнтів та розбудову аналізу даних. Послугами People.ai станом на жовтень 2018 року користуються такі компанії, як Lyft, Palo Alto Networks та New Relic.

Команда працює над наданням послуг для менеджерів з продажу. Сервіс на основі штучного інтелекту допомагає збільшити ефективність продажів. Для цього відбувається аналіз продуктивності працівників на основі проведених перемовин та контактів. Також вони отримують рекомендації на основі аналізу. Для обліку й перевірки за основу беруть електронне листування, телефонні розмови та дані CRM. Усі послуги надаються на основі передплати, Клієнт має платити за кожного співробітника, підключеного до системи. Підсумкова вартість послуг залежить від кількості підключених менеджерів.

Раніше ми інформувалиСтартап для sales-менеджерів, створений українцем, отримав $30 млн 1Український кіберспортивний стартап залучив $5 млн про те, що український кіберспортивний стартап отримав значні інвестиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: