fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Холдинг з ЄС стає найбільшою мережею лабораторій в Україні

Holdyng z JeS staje najbiľšoju merežeju laboratorij v Ukraїni
Європейський медичний холдинг Medicover, котрий володіє в Україні медичною лабораторією «Сінево», уклав угоду на придбання активів в Україні приватної компанії з РФ Invitro. Вартість угоди складе 6 млн євро
Jevropejśkyj medyčnyj holdyng Medicover, kotryj volodije v Ukraїni medyčnoju laboratorijeju «Sinevo», uklav ugodu na prydbannja aktyviv v Ukraїni pryvatnoї kompaniї z RF Invitro. Vartisť ugody sklade 6 mln jevro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує Retailers із посиланням на холдинг, Medicover придбає 61 точку збору крові у Центральній та Східній Україні, а також 1 лабораторію в Дніпрі. Загальна сума угоди складе 6 млн євро. В компанії називають придбання активів Invitro кроком розширення географічного охоплення для клієнтів. За словами директора Medicover Фредріка Рогмарка, після завершення угоди компанія планує розширити послуги надання діагностичних тестів у тих регіонах, де буде розширено її присутність. Що ще варто знати про угоду, яку реалізує холдинг. Угоду між сторонами має також схвалити Антимонопольний комітет України. Консолідація бізнесу завершиться на початку 2019 року, прогнозують представники європейського холдингу. Також у Medicover планують, що придбання нових точок призведе до зростання EBITDA на 10%. Invitro мала в Україні мережу, що надавала послуги у сфері лабораторної діагностики. Вони працювали на локальному ринку з кінця 2010 року, відкривши лабораторію у Дніпрі. Загалом відкрито було 26 центрів за моделлю франчайзингу. Контрольний пакет в українських точках діагностування належав інвесторам з РФ. Тепер всі ці осередки перейдуть під європейський контроль. Раніше ми інформували про відкриття Лабораторії цифрових інновацій у Києві. Стосовно великих угод на ринку, також сьогодні стало відомо про плани Космо на злиття з іншою мережею магазинів. Сума цієї угоди може скласти $15 млн, інформують джерела, близькі до сторін перемовин.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує Retailers із посиланням на холдинг, Medicover придбає 61 точку збору крові у Центральній та Східній Україні, а також 1 лабораторію в Дніпрі. Загальна сума угоди складе 6 млн євро. В компанії називають придбання активів Invitro кроком розширення географічного охоплення для клієнтів. За словами директора Medicover Фредріка Рогмарка, після завершення угоди компанія планує розширити послуги надання діагностичних тестів у тих регіонах, де буде розширено її присутність.

Що ще варто знати про угоду, яку реалізує холдинг

Угоду між сторонами має також схвалити Антимонопольний комітет України. Консолідація бізнесу завершиться на початку 2019 року, прогнозують представники європейського холдингу. Також у Medicover планують, що придбання нових точок призведе до зростання EBITDA на 10%.

Invitro мала в Україні мережу, що надавала послуги у сфері лабораторної діагностики. Вони працювали на локальному ринку з кінця 2010 року, відкривши лабораторію у Дніпрі. Загалом відкрито було 26 центрів за моделлю франчайзингу. Контрольний пакет в українських точках діагностування належав інвесторам з РФ. Тепер всі ці осередки перейдуть під європейський контроль.

Раніше ми інформувалиХолдинг з ЄС стає найбільшою мережею лабораторій в Україні 1У Києві відкриють першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій про відкриття Лабораторії цифрових інновацій у Києві. Стосовно великих угод на ринку, також сьогодні стало відомоХолдинг з ЄС стає найбільшою мережею лабораторій в Україні 2Мережа косметичних товарів Prostor придбає конкурента за $15 млн — ЗМІ про плани «Космо» на злиття з іншою мережею магазинів. Сума цієї угоди може скласти $15 млн, інформують джерела, близькі до сторін перемовин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: