fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook шукає менеджера для України

Facebook šukaje menedžera dlja Ukraїny
Оголошення про вакансію на посаду Public Policy Manager з'явилося відносно недавно у розділі вакансій Facebook. Щоправда, претендент / -ка має бути готовим переїхати до Варшави, де й доведеться працювати
Ogološennja pro vakansiju na posadu Public Policy Manager z'javylosja vidnosno nedavno u rozdili vakansij Facebook. Ščopravda, pretendent / -ka maje buty gotovym pereїhaty do Varšavy, de j dovedeťsja pracjuvaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Facebook оголосила про розширення команди менеджерів, які створюють публічну політику соцмережі в окремих регіонах та країнах, а також відповідають на запити від публічних діячів, організацій, політиків та державних регуляторів. Нова вакансія передбачає також відповідного менеджера й для України та відповідного регіону Східної Європи. Кого шукають на посаду менеджера для України. Працювати треба буде у варшавському офісі Facebook. Ось як сама компанія характеризує цю вакансію: Ми шукаємо чудового політичного комунікатора, який може поєднувати пристрасть до інтернет-послуг, таких як Facebook, з глибокими знаннями політичної та регуляторної динаміки в Україні та бажано у ширшому східноєвропейському регіоні. Успішні заявники стануть частиною команди, яка працюватиме над низкою питань політики соцмережі, включаючи конфіденційність, безпеку, свободу вираження поглядів, вплив інтернету на економічне зростання та нові можливості для демократичного залучення аудиторії. Для того, аби подаватися, претенденти мають бути обізнаними з процедурами та особливостями роботи з політиками та державними установами, добре знати механізми роботи із соціальними мережами, володіти гнучким підходом до комунікації та самодисципліною, володіти гарними навичками письма та мовлення українською та (бажано) ще якоюсь із центральноєвропейських мов, а також мати відмінну англійську. Податися на цю вакансію можна за посиланням. Раніше ми інформували про низку нових можливостей Facebook для рекламодавців та маркетологів.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Facebook оголосила про розширення команди менеджерів, які створюють публічну політику соцмережі в окремих регіонах та країнах, а також відповідають на запити від публічних діячів, організацій, політиків та державних регуляторів. Нова вакансія передбачає також відповідного менеджера й для України та відповідного регіону Східної Європи.

Кого шукають на посаду менеджера для України

Працювати треба буде у варшавському офісі Facebook. Ось як сама компанія характеризує цю вакансію: «Ми шукаємо чудового політичного комунікатора, який може поєднувати пристрасть до інтернет-послуг, таких як Facebook, з глибокими знаннями політичної та регуляторної динаміки в Україні та бажано у ширшому східноєвропейському регіоні. Успішні заявники стануть частиною команди, яка працюватиме над низкою питань політики соцмережі, включаючи конфіденційність, безпеку, свободу вираження поглядів, вплив інтернету на економічне зростання та нові можливості для демократичного залучення аудиторії».

Для того, аби подаватися, претенденти мають бути обізнаними з процедурами та особливостями роботи з політиками та державними установами, добре знати механізми роботи із соціальними мережами, володіти гнучким підходом до комунікації та самодисципліною, володіти гарними навичками письма та мовлення українською та (бажано) ще якоюсь із центральноєвропейських мов, а також мати відмінну англійську. Податися на цю вакансію можна за посиланням.

Раніше ми інформувалиFacebook шукає менеджера для України 16 нових можливостей Facebook для рекламодавців та маркетологів про низку нових можливостей Facebook для рекламодавців та маркетологів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: