fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР запустить в Україні програму з біоенергетики

JeBRR zapustyť v Ukraїni programu z bioenergetyky
Європейський банк реконструкції та розвитку працює над запуском в Україні в 2019 році програми із біоенергетики. Під неї передбачено суттєвий пакет інвестицій, інформує «Європейська Правда» із посиланням на «Інтерфакс-Україна»
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї ta rozvytku pracjuje nad zapuskom v Ukraїni v 2019 roci programy iz bioenergetyky. Pid neї peredbačeno suttjevyj paket investycij, informuje «Jevropejśka Pravda» iz posylannjam na «Interfaks-Ukraїna»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У рамках цієї програми заплановане фінансування близько 10-15 проектів на загальну суму в 70-80 млн євро. Інформацію щодо цієї програми оприлюднив директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масліченко під час 10-го Міжнародного форуму щодо стійкої енергетики SEF-2018. Що варто знати про нову програму та коли чекати на її реалізацію. Ми говоримо не лише про біоенергетичні станції, а про весь ланцюг — від поля до кінцевого споживача, — заявив Масліченко. Він також уточнив, що програму фінансуватимуть спільно з Глобальним екологічним фондом, а також Фондом чистих технологій. Ми сподіваємося запустити програму вже в наступному році. Для цього ми залучаємо донорське співфінансування — Global Environment Facility. Крім того, є Фонд чистих технологій і, звичайно, банк надасть власні кошти. Ми очікуємо, що загальний обсяг фінансування програми становитиме близько 70-80 млн євро, — додав він. Представник банку повідомив, що наразі проект перебуває на попередній стадії розгляду. Раніше ми інформували про затвердження нової стратегії ЄБРР для України на наступні 5 років. Це вперше за тривалий час, коли ця міжнародна банківська інституція затвердила окремий план фінансування для нашої держави.
Реклама 👇 Замовити

У рамках цієї програми заплановане фінансування близько 10-15 проектів на загальну суму в 70-80 млн євро. Інформацію щодо цієї програми оприлюднив директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масліченко під час 10-го Міжнародного форуму щодо стійкої енергетики SEF-2018.

Що варто знати про нову програму та коли чекати на її реалізацію

«Ми говоримо не лише про біоенергетичні станції, а про весь ланцюг — від поля до кінцевого споживача», — заявив Масліченко. Він також уточнив, що програму фінансуватимуть спільно з Глобальним екологічним фондом, а також Фондом чистих технологій. «Ми сподіваємося запустити програму вже в наступному році. Для цього ми залучаємо донорське співфінансування — Global Environment Facility. Крім того, є Фонд чистих технологій і, звичайно, банк надасть власні кошти. Ми очікуємо, що загальний обсяг фінансування програми становитиме близько 70-80 млн євро», — додав він. Представник банку повідомив, що наразі проект перебуває на попередній стадії розгляду.

Раніше ми інформувалиЄБРР запустить в Україні програму з біоенергетики 1ЄБРР затвердив нову стратегію для України на 5 років про затвердження нової стратегії ЄБРР для України на наступні 5 років. Це вперше за тривалий час, коли ця міжнародна банківська інституція затвердила окремий план фінансування для нашої держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: