fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські бізнесмени допомагатимуть громадським організаціям

Ukraїnśki biznesmeny dopomagatymuť gromadśkym organizacijam
Впродовж 22-28 жовтня український бізнес допомагатиме з професійним ростом близько 50 громадським організаціям. Відбудеться це в рамках Pro Bono Week
Vprodovž 22-28 žovtnja ukraїnśkyj biznes dopomagatyme z profesijnym rostom blyźko 50 gromadśkym organizacijam. Vidbudeťsja ce v ramkah Pro Bono Week
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Pro Bono Week — це глобальна ініціатива, завдяки якій щороку десятки тисяч спеціалістів комерційної сфери стають волонтерами та інвестують свої знання для підтримки неприбуткових організацій. 2017 року впродовж Pro Bono Week було організовано понад 50 масштабних заходів у 17 країнах світу. 2018-го Pro Bono Week вперше відбудеться в Україні. Планується залучення більше 25 компаній і 50 громадських організацій. Чому вчитимуть на Pro Bono Week. Найбільш затребуваними для громадських активістів є знання і досвід у сферах маркетингу, PR, фінансів, дизайну, юриспруденції, аудиту, стратегічного розвитку, IT, проектний менеджмент, HR. На відміну від благодійності та традиційного волонтерства, які передбачають грошову чи фізичну допомогу, в основі pro bono лежить інтелектуальне безоплатне волонтерство. За перші півроку функціонування ініціативи в Україні Pro Bono Club Ukraine: втілили більше 10 суспільно корисних партнерств, 7 освітніх заходів, понад 200 громадських організацій скористались можливістю професійного росту. У нашій базі більше 230 організацій з відмінними рекомендаціями. Вони надають потребуючим соціальні послуги та матеріальну допомогу, піклуються про довкілля та екологію, дбають про безпритульних собак, проводять літні табори для дітей, займаються реінтеграцією ветеранів АТО. Протягом 22-28 жовтня передбачаємо близько 50 активностей, що стануть можливими завдяки десяткам фахівців з бізнесу. Анна Мазур. кураторка Pro Bono Club Ukraine. Що потрібно для участі у Pro Bono Week. визначити одну чи декілька тем активності; обрати формат активності (консультацію, навчальний захід або ж запропонувати власну послугу); заповнити заявку за посиланням; обрати організацію чи організації для участі у вашій активності; провести активність. Ознайомитись з реалізованими ініціативами можна за посиланням.  Раніше ми розповідали про те, як в Україні УСА допомагає запускати та розвивати соціальні бізнеси.
Реклама 👇 Замовити

Pro Bono Week — це глобальна ініціатива, завдяки якій щороку десятки тисяч спеціалістів комерційної сфери стають волонтерами та інвестують свої знання для підтримки неприбуткових організацій. 2017 року впродовж Pro Bono Week було організовано понад 50 масштабних заходів у 17 країнах світу. 2018-го Pro Bono Week вперше відбудеться в Україні. Планується залучення більше 25 компаній і 50 громадських організацій.

Чому вчитимуть на Pro Bono Week

Найбільш затребуваними для громадських активістів є знання і досвід у сферах маркетингу, PR, фінансів, дизайну, юриспруденції, аудиту, стратегічного розвитку, IT, проектний менеджмент, HR.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

На відміну від благодійності та традиційного волонтерства, які передбачають грошову чи фізичну допомогу, в основі pro bono лежить інтелектуальне безоплатне волонтерство. За перші півроку функціонування ініціативи в Україні Pro Bono Club Ukraine:

  • втілили більше 10 суспільно корисних партнерств,
  • 7 освітніх заходів,
  • понад 200 громадських організацій скористались можливістю професійного росту.

У нашій базі більше 230 організацій з відмінними рекомендаціями. Вони надають потребуючим соціальні послуги та матеріальну допомогу, піклуються про довкілля та екологію, дбають про безпритульних собак, проводять літні табори для дітей, займаються реінтеграцією ветеранів АТО. Протягом 22-28 жовтня передбачаємо близько 50 активностей, що стануть можливими завдяки десяткам фахівців з бізнесу

Анна Мазур, кураторка Pro Bono Club Ukraine

Що потрібно для участі у Pro Bono Week

  • визначити одну чи декілька тем активності;
  • обрати формат активності (консультацію, навчальний захід або ж запропонувати власну послугу);
  • заповнити заявку за посиланням;
  • обрати організацію чи організації для участі у вашій активності;
  • провести активність.

Ознайомитись з реалізованими ініціативами можна за посиланням

Раніше ми розповідалиУкраїнські бізнесмени допомагатимуть громадським організаціям 1Як в Україні допомагають запускати соціальні бізнеси — досвід УСА про те, як в Україні УСА допомагає запускати та розвивати соціальні бізнеси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: