fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці України проведуть конкурс осмислення outdoor-реклами

U stolyci Ukraїny proveduť konkurs osmyslennja outdoor-reklamy

Платформа культурних ініціатив «Ізоляція» та сейлс-хаус зовнішньої реклами BigMedia оголосили конкурс для українських митців на створення проекту на носіях зовнішньої реклами. На переможця чекає грошова винагорода та можливість показати свою роботу на білбордах, сітілайтах та інших рекламних поверхнях міста Києва

Platforma kuľturnyh iniciatyv «Izoljacija» ta sejls-haus zovnišńoї reklamy BigMedia ogolosyly konkurs dlja ukraїnśkyh mytciv na stvorennja proektu na nosijah zovnišńoї reklamy. Na peremožcja čekaje grošova vynagoroda ta možlyvisť pokazaty svoju robotu na bilbordah, sitilajtah ta inšyh reklamnyh poverhnjah mista Kyjeva

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ця ініціатива щодо реклами продовжує серію проектів Ізоляції у публічному просторі міста: Захоплення (2014), Суспільна угода (2016-2017), Точки дотику (2018), зазначають представники фонду. Навіщо боротися із зовнішньою рекламою. Творці роекту вважають, що протягом останніх років хаотична, строката й неякісна зовнішня реклама заполонила вулиці закликами до майже примусового споживання, спотворюючи історичну забудову міст. Така ситуація не в останню чергу склалася в результаті відсутності або застарілості правил, що регулюють розміщення рекламних носіїв у публічному просторі. Однак 3 липня 2018 року Верховна Рада прийняла законопроект Про внесення змін до закону Про рекламу. Цей конкурс покликаний конструктивно та критично дослідити наявний стан речей та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. Мета конкурсної програми. Ізоляція та BigMedia пропонують митцям з України поміркувати у форматі проекту на білбордах та сітілайтах над такими питаннями: Як корелює між собою зміст повідомлення та форма носія, на якому це повідомлення розміщено? Чи можливо за допомогою інструментів сучасного мистецтва зробити зовнішню рекламу менш агресивною? Як говорити з глядачем поза безпечною територією білого кубу (музею, галереї, арт-центру)? Кому належить публічний простір? Цей конкурс не спрямований на покращення іміджу гравців ринку зовнішньої реклами, зазначають його організатори. Натомість він має конструктивно та критично дослідити наявний стан речей та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору. Як обиратимуть переможця. З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець буде презентовано на носіях зовнішньої реклами Києва (попередньо узгоджених митцем, BigMedia та Ізоляцією) в січні-лютому 2019 року. Умови конкурсу та вимоги до заявок можна переглянути на офіційному сайті проекту. Раніше ми повідомляли про те, що в Києві поменшає зовнішньої реклами — таке рішення прийняла столична мерія.
Реклама 👇 Замовити

Ця ініціатива щодо реклами продовжує серію проектів «Ізоляції» у публічному просторі міста: «Захоплення» (2014), «Суспільна угода» (2016-2017), «Точки дотику» (2018), зазначають представники фонду.

Навіщо боротися із зовнішньою рекламою

Творці роекту вважають, що протягом останніх років хаотична, строката й неякісна зовнішня реклама заполонила вулиці закликами до майже примусового споживання, спотворюючи історичну забудову міст. Така ситуація не в останню чергу склалася в результаті відсутності або застарілості правил, що регулюють розміщення рекламних носіїв у публічному просторі. Однак 3 липня 2018 року Верховна Рада прийняла законопроект «Про внесення змін до закону Про рекламу». Цей конкурс покликаний конструктивно та критично дослідити наявний стан речей та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення.

Мета конкурсної програми

«Ізоляція» та BigMedia пропонують митцям з України поміркувати у форматі проекту на білбордах та сітілайтах над такими питаннями:

  • Як корелює між собою зміст повідомлення та форма носія, на якому це повідомлення розміщено?
  • Чи можливо за допомогою інструментів сучасного мистецтва зробити зовнішню рекламу менш агресивною?
  • Як говорити з глядачем поза «безпечною» територією білого кубу (музею, галереї, арт-центру)?
  • Кому належить публічний простір?

Цей конкурс не спрямований на покращення іміджу гравців ринку зовнішньої реклами, зазначають його організатори. Натомість він має конструктивно та критично дослідити наявний стан речей та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору.

Як обиратимуть переможця

З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець буде презентовано на носіях зовнішньої реклами Києва (попередньо узгоджених митцем, BigMedia та «Ізоляцією») в січні-лютому 2019 року. Умови конкурсу та вимоги до заявок можна переглянути на офіційному сайті проекту.

Раніше ми повідомлялиУ столиці України проведуть конкурс осмислення outdoor-реклами 1В українській столиці поменшає зовнішньої реклами — мер Києва про те, що в Києві поменшає зовнішньої реклами — таке рішення прийняла столична мерія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: