fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено рейтинг популярності служб доставки в Україні

Opryljudneno rejtyng populjarnosti služb dostavky v Ukraїni
Сервіс Horoshop.ua провів опитування серед інтернет-магазинів. Кожному необхідно було дати відповіді на питання анкети — вказати, якими службами доставки вони користуються та в яких обсягах. Лідером серед логістичних служб стала «Нова Пошта»
Servis Horoshop.ua proviv opytuvannja sered internet-magazyniv. Kožnomu neobhidno bulo daty vidpovidi na pytannja ankety — vkazaty, jakymy službamy dostavky vony korystujuťsja ta v jakyh obsjagah. Liderom sered logistyčnyh služb stala «Nova Pošta»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виявилося, що Новою Поштою користуються 97% опитаних магазинів. Цей показник утричі перевищив результати — Укрпошти (33%). Найменш популярними виявилися Zruchna (3%) і Делфаст (0,8%). Які показники використовувались у дослідженні. Кожну із логістичних компанй оцінювали за десятибальною шкалою. Серед показників, що бралися до уваги: швидкість доставки, кількість відділень, наявність мобільного додатку тощо. За результатами 62 відповідей на питання анкети, Нова Пошта стала лідером у таких аспектах: швидка доставка; широка мережа відділень; зручна автоматизація та інтеграція з різноманітними сервісами. Також опитані звернули увагу на високу вартість послуг сервісу доставки. Найбільші мережі відділень мають Укрпошта (12800) і Нова Пошта (2300 + 1400 поштоматів). Замикає рейтинг служба Делфаст, яка може похвалитися лише шістьма відділеннями, і Zruchna, у якій їх всього три. Делфаст і Zruchna займаються доставкою за адресами — звідси невелика кількість відділень. Що стосуюється швидкості доставки — тут вони не пасуть задніх. Делфаст доставляє посилки по Києву на електровелосипедах, а Zruchna доставляє замовлення по Києву, Харкову і Дніпру, а також між цими містами. Довше за всіх везе посилки Укрпошта — 4-6 днів, хоча у неї є експрес-доставка, яка може впоратися за 1-2 дні. Що вигідніше надсилати кожним із сервісів. Проаналізувавши вартість доставки невеликих, середніх та великих вантажів, отримали цікаві висновки. Невеликі вантажі вигідніше перевозити службами Укрпошта (від 26 грн) і Автолюкс (від 27 грн). Середні — Delivery (від 46 грн) і Meest Express (від 75 грн). А для великих дешевше використовувати Zruchna (від 135 грн) і Укрпошта (від 123 грн). Раніше ми писали, що Нова Пошта запустила оплату послуг в 1 клік без паролю.
Реклама 👇 Замовити

Виявилося, що «Новою Поштою» користуються 97% опитаних магазинів. Цей показник утричі перевищив результати — Укрпошти (33%). Найменш популярними виявилися Zruchna (3%) і «Делфаст» (0,8%).

Які показники використовувались у дослідженні

Кожну із логістичних компанй оцінювали за десятибальною шкалою. Серед показників, що бралися до уваги: швидкість доставки, кількість відділень, наявність мобільного додатку тощо.

За результатами 62 відповідей на питання анкети, «Нова Пошта» стала лідером у таких аспектах:

  • швидка доставка;
  • широка мережа відділень;
  • зручна автоматизація та інтеграція з різноманітними сервісами.

Також опитані звернули увагу на високу вартість послуг сервісу доставки.

Найбільші мережі відділень мають «Укрпошта» (12800) і «Нова Пошта» (2300 + 1400 поштоматів). Замикає рейтинг служба «Делфаст», яка може похвалитися лише шістьма відділеннями, і Zruchna, у якій їх всього три. «Делфаст» і Zruchna займаються доставкою за адресами — звідси невелика кількість відділень. Що стосуюється швидкості доставки — тут вони не пасуть задніх. «Делфаст» доставляє посилки по Києву на електровелосипедах, а Zruchna доставляє замовлення по Києву, Харкову і Дніпру, а також між цими містами. Довше за всіх везе посилки «Укрпошта» — 4-6 днів, хоча у неї є експрес-доставка, яка може впоратися за 1-2 дні.

Українські інтернет магазини розповіли, яка служба доставки найпопулярніша в Україні

Що вигідніше надсилати кожним із сервісів

Проаналізувавши вартість доставки невеликих, середніх та великих вантажів, отримали цікаві висновки.

Невеликі вантажі вигідніше перевозити службами «Укрпошта» (від 26 грн) і «Автолюкс» (від 27 грн). Середні — Delivery (від 46 грн) і Meest Express (від 75 грн). А для великих дешевше використовувати Zruchna (від 135 грн) і «Укрпошта» (від 123 грн).

Раніше ми писали, що «Нова Пошта» запустилаОприлюднено рейтинг популярності служб доставки в Україні 1«Нова Пошта» запустила оплату послуг в 1 клік без паролю оплату послуг в 1 клік без паролю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: