fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Seedstars World шукає кращі стартапи в 4 містах України

Seedstars World šukaje krašči startapy v 4 mistah Ukraїny
Цієї осені Seedstars World, найбільший стартап-конкурс, вже в 4 раз проводить локальний етап в Україні. Так, Seedstars вже визначив фіналістів в Дніпрі та Одесі, і ще в двох містах — Києві та Львові — до 50 стартапів приєднаються до змагання, щоб отримати шанс представити країну на Seedstars Global Summit в Швейцарії. Призовий фонд — $1 млн
Cijeї oseni Seedstars World, najbiľšyj startap-konkurs, vže v 4 raz provodyť lokaľnyj etap v Ukraїni. Tak, Seedstars vže vyznačyv finalistiv v Dnipri ta Odesi, i šče v dvoh mistah — Kyjevi ta Lvovi — do 50 startapiv pryjednajuťsja do zmagannja, ščob otrymaty šans predstavyty kraїnu na Seedstars Global Summit v Švejcariї. Pryzovyj fond — $1 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Seedstars World, найбільший стартап-конкурс для країн, що розвиваються ринків, приїжджає в Україну вже в четвертий раз, щоб провести чотири відбіркових заходи за підтримки Omidyar Network. Так, 14 жовтня 1991 Civic Tech Center пройшов відбір в Києві, а 20 жовтня — у Львові, в ITEAhub. У стартапів ще є можливість подати заявки на участь на сторінці заходу Seedstars Lviv і Seedstars Kyiv. Як стартапи зможуть отримати нові можливості. З усіх поданих заявок команда Seedstars відбере до 10 найкращих стартапів в кожному місті, для участі в локальних стартап-змаганнях. 12 фіналістів (по 3 з кожного міста) з Дніпра, Одеси, Києва і Львова підуть на всеукраїнський етап змагання і продовжать боротьбу за можливість представити Україну на Seedstars Global Summit в Швейцарії. Переможці отримають до $1 млн інвестицій. Всеукраїнський переможець також стане учасником всесвітньої мережі підприємців з ексклюзивним доступом до ментора та інвесторів із понад 65 країн світу. Хто може стати учасником програми. Учасниками всеукраїнського етапу вже стали команди-переможці Seedstars Dnipro (Priodix.net, Additive Laser Technology і CleanSpecie) і Seedstars Odessa (Hive.id, Marakos і Beat). Ще 6 стартапів виберуть в результаті київського і львівського етапів заходу. У турнірі Seedstars World можуть взяти участь стартапи, засновані менше двох років тому, які залучили менше $500 тис та мають MVP (мінімально життєздатний продукт). Для того, щоб надати українським стартапам можливість взяти участь в стартап-змаганні, Seedstars World тісно співпрацює з Omidyar Network, Radar Tech, Chasopys Creative Family, 1991 Open Data Incubator і Термінал 42. Мета Seedstars — вплинути на життя людей за допомогою технологій і підприємництва в країнах, що розвиваються ринків. Для цього Seedstars проводить 80+ локальних заходів на рік, щоб відібрати кращі стартапи посівної стадії і продемонструвати проривний потенціал локального технологічного підприємництва, а також організувати ряд нетворкінг-заходів для обєднання екосистеми. Раніше ми розповідали, що до фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи.
Реклама 👇 Замовити

Seedstars World, найбільший стартап-конкурс для країн, що розвиваються ринків, приїжджає в Україну вже в четвертий раз, щоб провести чотири відбіркових заходи за підтримки Omidyar Network. Так, 14 жовтня 1991 Civic Tech Center пройшов відбір в Києві, а 20 жовтня — у Львові, в ITEAhub. У стартапів ще є можливість подати заявки на участь на сторінці заходу Seedstars Lviv і Seedstars Kyiv.

Як стартапи зможуть отримати нові можливості

З усіх поданих заявок команда Seedstars відбере до 10 найкращих стартапів в кожному місті, для участі в локальних стартап-змаганнях. 12 фіналістів (по 3 з кожного міста) з Дніпра, Одеси, Києва і Львова підуть на всеукраїнський етап змагання і продовжать боротьбу за можливість представити Україну на Seedstars Global Summit в Швейцарії. Переможці отримають до $1 млн інвестицій. Всеукраїнський переможець також стане учасником всесвітньої мережі підприємців з ексклюзивним доступом до ментора та інвесторів із понад 65 країн світу.

Хто може стати учасником програми

Учасниками всеукраїнського етапу вже стали команди-переможці Seedstars Dnipro (Priodix.net, Additive Laser Technology і CleanSpecie) і Seedstars Odessa (Hive.id, Marakos і Beat). Ще 6 стартапів виберуть в результаті київського і львівського етапів заходу. У турнірі Seedstars World можуть взяти участь стартапи, засновані менше двох років тому, які залучили менше $500 тис та мають MVP (мінімально життєздатний продукт).

Для того, щоб надати українським стартапам можливість взяти участь в стартап-змаганні, Seedstars World тісно співпрацює з Omidyar Network, Radar Tech, Chasopys Creative Family, 1991 Open Data Incubator і «Термінал 42».

Мета Seedstars — вплинути на життя людей за допомогою технологій і підприємництва в країнах, що розвиваються ринків. Для цього Seedstars проводить 80+ локальних заходів на рік, щоб відібрати кращі стартапи посівної стадії і продемонструвати проривний потенціал локального технологічного підприємництва, а також організувати ряд нетворкінг-заходів для об’єднання екосистеми.

Раніше ми розповідали, що до фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапилиSeedstars World шукає кращі стартапи в 4 містах України 1До фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи 4 українських стартапи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: