fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ще одна країна світу до 2030 року повністю заборонить звичайні авто

Šče odna kraїna svitu do 2030 roku povnistju zaboronyť zvyčajni avto
Як повідомляє Avtoblog із посиланням на Reuters, Ізраїль на законодавчому рівні заборонить після 2030 року продаж будь-яких автівок з двигунами внутрішнього згоряння — як на бензині, так і на дизельному паливі
Jak povidomljaje Avtoblog iz posylannjam na Reuters, Izraїľ na zakonodavčomu rivni zaboronyť pislja 2030 roku prodaž buď-jakyh avtivok z dvygunamy vnutrišńogo zgorjannja — jak na benzyni, tak i na dyzeľnomu palyvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після 2030 року ізраїльтяни більше не зможуть придбати нові бензинові або дизельні авто, заявили у Міністерстві енергетики цієї країни, випустивши план заміни традиційний автівок з двигунами внутрішнього згоряння на електричні автомобілі та вантажівки, що працюють на природному газі. Як зміниться тип авто, що їх використовуватимуть у Ізраїлі. Завдання полягає у створенні первинної критичної маси автомобілів, які відучать місцеву індустрію від бензинових та дизельних двигунів, заявив міністр енергетики цієї держави Юваль Штайніц. Ми вже заохочуємо фінансування зарядних станцій, загалом їх буде понад 2 тис, — заявив Штейніц журналістам Reuters. За його словами, уряд також зменшить податкову ставку на електромобілі майже до нуля. Серед основних передумов для таких радикальних змін — той факт, що Ізраїль в останні роки відкрив величезні родовища природного газу. План щодо автомобільного ринку було оприлюднено на наступний день після доповіді США про змін клімату. Переломним, на думку ізраїльської влади, стане 2025 рік — коли, згідно з ціллю міністерства, на дорогах в Ізраїлі буде близько 177 тис електромобілів. Також профільне міністерство Ізраїлю сподівається, що до 2030 року кількість електромобілів складе майже 1,5 млн. Автобуси та вантажні автомобілі будуть або електричними, або працювати на стиснутому природному газі. Остаточну версію програми ізраїльський уряд має схвалити план до кінця 2018 року. Раніше ми порівнювали можливості, витрати та ризики володіння електромобілем в Україні порівняно із євробляхою на дизелі чи бензині.
Реклама 👇 Замовити

Після 2030 року ізраїльтяни більше не зможуть придбати нові бензинові або дизельні авто, заявили у Міністерстві енергетики цієї країни, випустивши план заміни традиційний автівок з двигунами внутрішнього згоряння на електричні автомобілі та вантажівки, що працюють на природному газі.

Як зміниться тип авто, що їх використовуватимуть у Ізраїлі

Завдання полягає у створенні первинної «критичної маси» автомобілів, які відучать місцеву індустрію від бензинових та дизельних двигунів, заявив міністр енергетики цієї держави Юваль Штайніц. «Ми вже заохочуємо фінансування зарядних станцій, загалом їх буде понад 2 тис», — заявив Штейніц журналістам Reuters. За його словами, уряд також зменшить податкову ставку на електромобілі майже до нуля.

Серед основних передумов для таких радикальних змін — той факт, що Ізраїль в останні роки відкрив величезні родовища природного газу. План щодо автомобільного ринку було оприлюднено на наступний день після доповіді США про змін клімату. Переломним, на думку ізраїльської влади, стане 2025 рік — коли, згідно з ціллю міністерства, на дорогах в Ізраїлі буде близько 177 тис електромобілів. Також профільне міністерство Ізраїлю сподівається, що до 2030 року кількість електромобілів складе майже 1,5 млн. Автобуси та вантажні автомобілі будуть або електричними, або працювати на стиснутому природному газі. Остаточну версію програми ізраїльський уряд має схвалити план до кінця 2018 року.

Раніше ми порівнювалиЩе одна країна світу до 2030 року повністю заборонить звичайні авто 1«Євробляха» чи вживаний електромобіль — і що не так з обома варіантами можливості, витрати та ризики володіння електромобілем в Україні порівняно із «євробляхою» на дизелі чи бензині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: