fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

E-commerce йде офлайн: до 850 магазинів у світі — прогноз JLL

E-commerce jde oflajn: do 850 magazyniv u sviti — prognoz JLL
Відповідно до нового звіту від JLL, на який посилається Chainstoreage та RAU, учасники американського ринку електронної комерції планують відкрити 850 магазинів в найближчі 5 років
Vidpovidno do novogo zvitu vid JLL, na jakyj posylajeťsja Chainstoreage ta RAU, učasnyky amerykanśkogo rynku elektronnoї komerciї planujuť vidkryty 850 magazyniv v najblyžči 5 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В аналітичній доповіді наведено низку прикладів того, як великі гравці північноамериканського ринку електронної комерції мігрують в офлайн-продажі. Зокрема, подібні наміри мають виробник матраців та постільної білизни Casper Sleep (200 магазинів протягом 3 років), постачальник нижньої білизни Adore Me (300 додаткових магазинів протягом наступних 5 років), виробник еко-взуття All Bird тощо. Якою буде стратегія відкриття нових магазинів іноземними брендами. Аналітики JLL також проаналізували плани розширення 100 кращих онлайн-магазинів, оцінила їх стратегії, і виявила, що Нью-Йорк залишається головним містом для відкриття pop-uр форматів. Також популярні локації в Лос-Анджелес і Сан-Франциско, якщо говорити про північноамериканський ринок. Більше половини (59,5%) інтернет-компаній, які мають намір виходити в офлайн відкрили точки формату pop-uр у Нью-Йорку, і більше третини (41,3%) відкрили постійні офлайн-магазини. Серед інших трендів, зафіксованих за результатами цього дослідження: У 2017 році найбільшу кількість гравців e-commerce відкрили традиційні магазини. Everlane, Allbirds, Away і MM.LaFleur були серед брендів, які відкрили постійні фізичні точки торгівлі. Кращі міста для перших локацій – Нью-Йорк (41,3%), потім Лос-Анджелес (12,0%), Сан-Франциско (12,0%) і Чикаго (5,3%). Більшість ритейлерів, які переходять з онлайну в офлайн – 74,3% – продають одяг і аксесуари. Половина з них має високі ціни; 32,0% – роздрібні продавці середнього цінового діапазону. Середня площа офлайн-представництв складає 850 кв. м. Тільки 15,1% фізичних представництв не мають жодних запасів. З тих, хто працює в форматі виставкових залів, 69,2% є продавцями одягу і аксесуарів, решта 30,8% – магазини побутової техніки та меблів. Раніше ми інформували про відкриття великого офлайн-магазину Rozetka у Києві в центральній частині міста.
Реклама 👇 Замовити

В аналітичній доповіді наведено низку прикладів того, як великі гравці північноамериканського ринку електронної комерції мігрують в офлайн-продажі. Зокрема, подібні наміри мають виробник матраців та постільної білизни Casper Sleep (200 магазинів протягом 3 років), постачальник нижньої білизни Adore Me (300 додаткових магазинів протягом наступних 5 років), виробник еко-взуття All Bird тощо.

Якою буде стратегія відкриття нових магазинів іноземними брендами

Аналітики JLL також проаналізували плани розширення 100 кращих онлайн-магазинів, оцінила їх стратегії, і виявила, що Нью-Йорк залишається головним містом для відкриття pop-uр форматів. Також популярні локації в Лос-Анджелес і Сан-Франциско, якщо говорити про північноамериканський ринок. Більше половини (59,5%) інтернет-компаній, які мають намір виходити в офлайн відкрили точки формату pop-uр у Нью-Йорку, і більше третини (41,3%) відкрили постійні офлайн-магазини.

Серед інших трендів, зафіксованих за результатами цього дослідження:

  • У 2017 році найбільшу кількість гравців e-commerce відкрили традиційні магазини. Everlane, Allbirds, Away і MM.LaFleur були серед брендів, які відкрили постійні фізичні точки торгівлі.
  • Кращі міста для перших локацій – Нью-Йорк (41,3%), потім Лос-Анджелес (12,0%), Сан-Франциско (12,0%) і Чикаго (5,3%).
  • Більшість ритейлерів, які переходять з онлайну в офлайн – 74,3% – продають одяг і аксесуари.
  • Половина з них має високі ціни; 32,0% – роздрібні продавці середнього цінового діапазону.
  • Середня площа офлайн-представництв складає 850 кв. м.
  • Тільки 15,1% фізичних представництв не мають жодних запасів. З тих, хто працює в форматі виставкових залів, 69,2% є продавцями одягу і аксесуарів, решта 30,8% – магазини побутової техніки та меблів.

Раніше ми інформувалиE-commerce йде офлайн: до 850 магазинів у світі — прогноз JLL 1Rozetka орендувала приміщення в київському Головпоштамті про відкриття великого офлайн-магазину Rozetka у Києві в центральній частині міста.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: