fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» стала міжнародним митним брокером

«Ukrpošta» stala mižnarodnym mytnym brokerom
Головна пошта країни отримала ліцензію митно-брокерської діяльності – відтепер компанія може надавати послуги митного оформлення для експортерів та імпортерів
Golovna pošta kraїny otrymala licenziju mytno-brokerśkoї dijaľnosti – vidteper kompanija može nadavaty poslugy mytnogo oformlennja dlja eksporteriv ta importeriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує прес-служба компанії Укрпошта, національний поштовий оператор спрощує для представників малого та середнього бізнесу відправлення товарів, що підлягають митному декларуванню. Цей сервіс для підприємців почав працювати з 10 жовтня 2018 року. Як Укрпошта пришвидшить розмитнення товарів. Укрпошта є ключовим міжнародним перевізником для електронної комерції B2C сегменту в пересиланні посилок до 30 кг. Час і наші клієнти вимагають більш повного циклу їх підтримки та додаткових сервісів. Багато експортерів відправляють міжнародні відправлення із товарами, що підлягають митному декларуванню, наприклад, ювелірні прикраси, вироби мистецтва, і хотіли б допомоги в оформленні необхідних документів. Компанія, отримавши ліцензію митного брокера, тепер надає сервіс, що значно спростить та прискорить оформлення митних декларацій для наших клієнтів, — відзначив перший заступник генерального директора з операційної діяльності Укрпошти Олександр Перцовський. Клієнти національного поштового оператора, який співпрацює із 192 країною світу, можуть в рамках базової послуги Укрпошти з міжнародної доставки ще оформити сервіс із підготовки вантажно-митних декларацій, повідомили в компанії. Для уточнення усіх можливостей нового сервісу представники національного поштового оператора радять звертатися за телефоном 0 800 300 545 чи до регіонального менеджера. У 2017 році Укрпошта збільшила обсяги міжнародних операцій на 34,5% та доставила майже 6 млн кг експортних та імпортних відправлень. Основними країнами, куди українці експортують з Укрпоштою, стали США, Ізраїль, Канада, Велика Британія. Товари найчастіше імпортують з Китаю, Нідерландів, Ізраїлю, США. Раніше ми також інформували, що Укрпошта переходить на електронний документообіг.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує прес-служба компанії «Укрпошта», національний поштовий оператор спрощує для представників малого та середнього бізнесу відправлення товарів, що підлягають митному декларуванню. Цей сервіс для підприємців почав працювати з 10 жовтня 2018 року.

Як «Укрпошта» пришвидшить розмитнення товарів

«Укрпошта є ключовим міжнародним перевізником для електронної комерції B2C сегменту в пересиланні посилок до 30 кг. Час і наші клієнти вимагають більш повного циклу їх підтримки та додаткових сервісів. Багато експортерів відправляють міжнародні відправлення із товарами, що підлягають митному декларуванню, наприклад, ювелірні прикраси, вироби мистецтва, і хотіли б допомоги в оформленні необхідних документів. Компанія, отримавши ліцензію митного брокера, тепер надає сервіс, що значно спростить та прискорить оформлення митних декларацій для наших клієнтів», — відзначив перший заступник генерального директора з операційної діяльності «Укрпошти» Олександр Перцовський.

Клієнти національного поштового оператора, який співпрацює із 192 країною світу, можуть в рамках базової послуги «Укрпошти» з міжнародної доставки ще оформити сервіс із підготовки вантажно-митних декларацій, повідомили в компанії. Для уточнення усіх можливостей нового сервісу представники національного поштового оператора радять звертатися за телефоном 0 800 300 545 чи до регіонального менеджера.

У 2017 році «Укрпошта» збільшила обсяги міжнародних операцій на 34,5% та доставила майже 6 млн кг експортних та імпортних відправлень. Основними країнами, куди українці експортують з «Укрпоштою», стали США, Ізраїль, Канада, Велика Британія. Товари найчастіше імпортують з Китаю, Нідерландів, Ізраїлю, США. Раніше ми також інформували«Укрпошта» стала міжнародним митним брокером 1«Укрпошта» переходить на електронний документообіг, що «Укрпошта» переходить на електронний документообіг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: