fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Материнська компанія Google стала найкращим роботодавцем світу за версією Forbes

Materynśka kompanija Google stala najkraščym robotodavcem svitu za versijeju Forbes
Міжнародний конгломерат компаній, до складу якого входить Google, став найкращим роботодавцем у світі. Про це повідомляється на офіційному сайті Forbes. Також до трійки лідерів входять Microsoft и Apple.
Mižnarodnyj konglomerat kompanij, do skladu jakogo vhodyť Google, stav najkraščym robotodavcem u sviti. Pro ce povidomljajeťsja na oficijnomu sajti Forbes. Takož do trijky lideriv vhodjať Microsoft y Apple.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час складання рейтингу було опрацьовано список з 2000 компаній з 60 країн світу. Було проаналізовано понад 430 тис. відгуків на платформі Statista. Першість отримала Alphabet – материнська компанія Google. Як визначали лідера. Загалом до першої десятки увійшло шість компаній із США – окрім лідерів до топ-10 увійшли Walt Disney Company — на четвертому місці, Amazon — на пятому місці, та Celgene Corporation — на десятому місці. Значну кількість місць у першій десятці рейтингу займають компанії з Німеччини. Під час визначення найкращого роботодавця до уваги бралися такі показники як імідж компанії, умови праці та різноманітність. Серед усіх компаній, що брали участь в аналізі, тільки Alphabet отримала відмінні оцінки за всіма параметрами. У своєму звітікомпанія вказує, що на керівних посадах у них працюють 25,5% жінок, а також щороку зростає кількість латиноамериканців та темношкірих. Раніше ми розповідали, що Google, Facebook, Twitter інвестуватимуть у боротьбу із фейками.
Реклама 👇 Замовити

Під час складання рейтингу було опрацьовано список з 2000 компаній з 60 країн світу. Було проаналізовано понад 430 тис. відгуків на платформі Statista. Першість отримала Alphabet – материнська компанія Google.

Як визначали лідера

Загалом до першої десятки увійшло шість компаній із США – окрім лідерів до топ-10 увійшли Walt Disney Company — на четвертому місці, Amazon — на п’ятому місці, та Celgene Corporation — на десятому місці. Значну кількість місць у першій десятці рейтингу займають компанії з Німеччини.

Під час визначення найкращого роботодавця до уваги бралися такі показники як імідж компанії, умови праці та різноманітність.

Серед усіх компаній, що брали участь в аналізі, тільки Alphabet отримала відмінні оцінки за всіма параметрами. У своєму звітікомпанія вказує, що на керівних посадах у них працюють 25,5% жінок, а також щороку зростає кількість латиноамериканців та темношкірих.

Раніше ми розповідали, що Google, Facebook, Twitter інвестуватимутьМатеринська компанія Google стала найкращим роботодавцем світу за версією Forbes 1Google, Facebook, Twitter інвестуватимуть у боротьбу із фейками у боротьбу із фейками.

Джерело: Forbes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: