fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейці інвестують в харківський вуз понад 20 млн євро

Jevropejci investujuť v harkivśkyj vuz ponad 20 mln jevro
Європейський інвестиційний банк направить понад 20 млн євро на енергозбереження Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Проект спрямований на допомогу українським університетам, аби ефективно використовувати енергоресурси
Jevropejśkyj investycijnyj bank napravyť ponad 20 mln jevro na energozberežennja Nacionaľnogo tehničnogo universytetu «Harkivśkyj politehničnyj instytut». Proekt sprjamovanyj na dopomogu ukraїnśkym universytetam, aby efektyvno vykorystovuvaty energoresursy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє Урядовий курєр Європейський інвестиційний банк у рамках реалізації проекту Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток, спрямує кошти в енергозбереження харківського виші. За інформацією прес-служби навчального закладу, це перший і поки єдиний з семи харківських вузів, який бере участь у проекті України і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Про участь у проекті енергозбереження українських вузів. В рамках проекту представник ЄІБ Ніколя Лапіте відвідав виш, оглянув усі 48 об’єктів НТУ ХПІ, що беруть участь в європейській програмі, поспілкувався зі студентами та молодими вченими кафедри інтегрованих технологій, процесів і апаратів, провів низку зустрічей з керівництвом вузу. Як повідомив ректор ХПІ, професор Євген Сокіл, виш відвідала група з європейського аудиту, яка вивчила всі пропозиції і повністю підтвердила розрахунки, проведені фахівцями університету. Тому, за його словами, прийнято рішення про виділення першого траншу в розмірі 22 млн євро. Кошти підуть на виконання першої стадії робіт, пов’язаних з ресурсоенергозбереженням основних корпусів студентського містечка. Ректор ХПІ розповів, що участь у проекті Європейського інвестиційного банку вирішує для студентів університету два важливі завдання: поліпшуються умови їх навчання, а також з’являється можливість отримати не тільки теоретичні знання в області ресурсоенергозбереження, а й практичні – пов’язані з найостаннішими досягненнями світової науки. До слова, раніше ми писали про автора харківських замальованих графіті Гамлета Зіньковського.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє «Урядовий кур’єр» Європейський інвестиційний банк у рамках реалізації проекту «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток», спрямує кошти в енергозбереження харківського виші. За інформацією прес-служби навчального закладу, це перший і поки єдиний з семи харківських вузів, який бере участь у проекті України і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Про участь у проекті енергозбереження українських вузів

В рамках проекту представник ЄІБ Ніколя Лапіте відвідав виш, оглянув усі 48 об’єктів НТУ «ХПІ», що беруть участь в європейській програмі, поспілкувався зі студентами та молодими вченими кафедри інтегрованих технологій, процесів і апаратів, провів низку зустрічей з керівництвом вузу. Як повідомив ректор ХПІ, професор Євген Сокіл, виш відвідала група з європейського аудиту, яка вивчила всі пропозиції і повністю підтвердила розрахунки, проведені фахівцями університету. Тому, за його словами, прийнято рішення про виділення першого траншу в розмірі 22 млн євро. Кошти підуть на виконання першої стадії робіт, пов’язаних з ресурсоенергозбереженням основних корпусів студентського містечка.

Ректор ХПІ розповів, що участь у проекті Європейського інвестиційного банку вирішує для студентів університету два важливі завдання: поліпшуються умови їх навчання, а також з’являється можливість отримати не тільки теоретичні знання в області ресурсоенергозбереження, а й практичні – пов’язані з найостаннішими досягненнями світової науки.

До слова, раніше ми писалиЄвропейці інвестують в харківський вуз понад 20 млн євро 1Автор харківських замальованих графіті — про мистецтво, популярність, успіх та оточення про автора харківських замальованих графіті Гамлета Зіньковського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: