fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європарламент вимагає суттєво скоротити викиди від авто

Jevroparlament vymagaje suttjevo skorotyty vykydy vid avto
Європейська Рада наполягає на скорочення викидів CO2 у нових автомобілях на 35% до 2030 року. Проти цього виступили виробники автівок в Німеччині, пише Еlectrek
Jevropejśka Rada napoljagaje na skoročennja vykydiv CO2 u novyh avtomobiljah na 35% do 2030 roku. Proty ćogo vystupyly vyrobnyky avtivok v Nimeččyni, pyše Electrek
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно індустрія виробництва авто США здійснила натиск на уряд, і той послабив свої наміри скоротити викиди нових автівок. Тепер така ж ситуація очікує Європу. Що саме зміниться у нормах викидів для автомобілів. Європарламент планує скоротити відходи нових автомобілей на 40% до 2030 року. Але німецькі виробники авто, у руках яких зосереджена більша частина автопромисловості, лобіює не більш як 30% скорочення викидів. Днями Рада погодилася на компроміс з менш агресивними новими цілями щодо викидів CO2 від автомобілів та фургонів: до 2025 року викиди мають зменшитися на 15% від автівок та фургонів; до 2030 року – до 35% і 30% відповідно; стимулюватиметься виробництво електрокарів та гібридних авто. Зусилля зі скорочення викидів CO2 будуть розподілені між виробниками на основі середньої маси їхнього транспортного парку, що вимагатиме від них збільшення кількості усіх електричних транспортних засобів у їх продажах. Нагадаємо, що раніше ми писали, які міста в світі пристосовані для електромобілів.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно індустрія виробництва авто США здійснила натиск на уряд, і той послабив свої наміри скоротити викиди нових автівок. Тепер така ж ситуація очікує Європу.

Що саме зміниться у нормах викидів для автомобілів

Європарламент планує скоротити відходи нових автомобілей на 40% до 2030 року. Але німецькі виробники авто, у руках яких зосереджена більша частина автопромисловості, лобіює не більш як 30% скорочення викидів.

Днями Рада погодилася на компроміс з менш агресивними новими цілями щодо викидів CO2 від автомобілів та фургонів:

  • до 2025 року викиди мають зменшитися на 15% від автівок та фургонів;
  • до 2030 року – до 35% і 30% відповідно;
  • стимулюватиметься виробництво електрокарів та гібридних авто.

Зусилля зі скорочення викидів CO2 будуть розподілені між виробниками на основі середньої маси їхнього транспортного парку, що вимагатиме від них збільшення кількості усіх електричних транспортних засобів у їх продажах.

Нагадаємо, що раніше ми писали, які міста в світі пристосованіЄвропарламент вимагає суттєво скоротити викиди від авто 1Стало відомо, які міста у світі пристосовані для електромобілів для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: