fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

РАФ випускатиме електромобілі

RAF vypuskatyme elektromobili
Ризька автобусна фабрика (РАФ) після 20 років перерви повертається до виробництва транспортних засобів. Тепер під цим брендом випускатимуть елетромобілі
Ryźka avtobusna fabryka (RAF) pislja 20 rokiv perervy povertajeťsja do vyrobnyctva transportnyh zasobiv. Teper pid cym brendom vypuskatymuť eletromobili
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В середині 1970-х великою популярністю користувалася модель РАФ-2203 латвійського виробництва. Такі автівки використовувалися як карети швидкої медичної допомоги та транспорт органів МВС. Що саме планує випускати РАФ. У 1998 році Ризька автобусна фабрика збанкрутувала і була закрита. Зараз у Латвії зареєстровано нове підприємство під назвою Rigas Autobusu Fabrika, RAF. Розробники планують налагодити виробництво електричного міського транспорту, а саме мікроавтобусів під знаменитим брендом РАФ. Проект стартує у 2020 році. За словами директора Вільнюської автомобільної компанії Кирила Шумейка, на РАФі хочуть розпочати випуск міських мікроавтобусів на електричній тязі, а також невеликих тролейбусів. Планують, що це буде транспортний засіб на одній базі або гібрид автобуса і тролейбуса, який зможе підключатися до міської контактної мережі для підзарядки та руху, а також матимуть можливість рухатися на акумуляторах. Латиські розробники впевнені, що виробництво електротранспорту має великий потнціал. Це пояснюється введенням жорстких екологічних норм в деяких європейських містах, що обмежують використання дизельних двигунів. Нещодавно ми писали про те, що Європарламент вимагає скоротити на 40% шкідливі викиди від авто до 2030 року.
Реклама 👇 Замовити

В середині 1970-х великою популярністю користувалася модель РАФ-2203 латвійського виробництва. Такі автівки використовувалися як карети швидкої медичної допомоги та транспорт органів МВС.

Що саме планує випускати РАФ

У 1998 році Ризька автобусна фабрика збанкрутувала і була закрита. Зараз у Латвії зареєстровано нове підприємство під назвою Rigas Autobusu Fabrika, RAF. Розробники планують налагодити виробництво електричного міського транспорту, а саме мікроавтобусів під знаменитим брендом РАФ. Проект стартує у 2020 році.

За словами директора Вільнюської автомобільної компанії Кирила Шумейка, на РАФі хочуть розпочати випуск міських мікроавтобусів на електричній тязі, а також невеликих тролейбусів. Планують, що це буде транспортний засіб на одній базі або гібрид автобуса і тролейбуса, який зможе підключатися до міської контактної мережі для підзарядки та руху, а також матимуть можливість рухатися на акумуляторах.

Латиські розробники впевнені, що виробництво електротранспорту має великий потнціал. Це пояснюється введенням жорстких екологічних норм в деяких європейських містах, що обмежують використання дизельних двигунів.

Нещодавно ми писали про те, що Європарламент вимагаєРАФ випускатиме електромобілі 1Європарламент вимагає суттєво скоротити викиди від авто скоротити на 40% шкідливі викиди від авто до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: