fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У листопаді Київ прийме ярмарок із роботами 100 фотографів із різних країн

U lystopadi Kyїv pryjme jarmarok iz robotamy 100 fotografiv iz riznyh kraїn
Із 1 по 4 листопада 2018-го в Києві пройде Photo Kyiv Fair – ярмарок, що об'єднає іменитих фотографів, арт-кураторів і галеристів з усього світу
Iz 1 po 4 lystopada 2018-go v Kyjevi projde Photo Kyiv Fair – jarmarok, ščo ob'jednaje imenytyh fotografiv, art-kuratoriv i galerystiv z uśogo svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформують організатори заходу, на 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. На території в 2,5 тис кв. м буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4 днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на увесь світ своїми чорно-білими пейзажами. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery. Які ще заходи прийме Київ в рамках ярмарку фотографів. Іванна Бертран, керівна директорка Photo Kyiv Fair, зазначила: Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія. До того ж, тільки тут можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії. За словами Анни Савицької, арт-директорки Photo Kyiv Fair, головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи. Крім самої виставки всі 4 дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку: директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Баден; арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrieme Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильтах та багато інших. У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize За новаторський підхід до створення фотоісторії. Заплановані щоденні кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фотокнигою. Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка. Усі подробиці можна дізнатися на сайті Photo Kyiv Fair та на сторінці події у Facebook. Раніше ми розповідали про те, що українка потрапила до переліку найталановитіших фотографів планети за версією Adobe.
Реклама 👇 Замовити

Як інформують організатори заходу, на 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. На території в 2,5 тис кв. м буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4 днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на увесь світ своїми чорно-білими пейзажами. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery.

Які ще заходи прийме Київ в рамках ярмарку фотографів

Іванна Бертран, керівна директорка Photo Kyiv Fair, зазначила: «Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія. До того ж, тільки тут можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії». За словами Анни Савицької, арт-директорки Photo Kyiv Fair, головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи.

Крім самої виставки всі 4 дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку:

  • директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Баден;
  • арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrieme Image Раед Баувая;
  • директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер;
  • засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильтах та багато інших.

У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Заплановані щоденні кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фотокнигою.

Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка. Усі подробиці можна дізнатися на сайті Photo Kyiv Fair та на сторінці події у Facebook.

Раніше ми розповідалиУ листопаді Київ прийме ярмарок із роботами 100 фотографів із різних країн 1Українка потрапила до переліку талановитих фотографів за версією Adobe про те, що українка потрапила до переліку найталановитіших фотографів планети за версією Adobe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: