fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У листопаді Київ прийме ярмарок із роботами 100 фотографів із різних країн

U lystopadi Kyїv pryjme jarmarok iz robotamy 100 fotografiv iz riznyh kraїn

Із 1 по 4 листопада 2018-го в Києві пройде Photo Kyiv Fair – ярмарок, що об'єднає іменитих фотографів, арт-кураторів і галеристів з усього світу
Iz 1 po 4 lystopada 2018-go v Kyjevi projde Photo Kyiv Fair – jarmarok, ščo ob'jednaje imenytyh fotografiv, art-kuratoriv i galerystiv z uśogo svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформують організатори заходу, на 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. На території в 2,5 тис кв. м буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4 днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на увесь світ своїми чорно-білими пейзажами. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery. Які ще заходи прийме Київ в рамках ярмарку фотографів. Іванна Бертран, керівна директорка Photo Kyiv Fair, зазначила: Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія. До того ж, тільки тут можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії. За словами Анни Савицької, арт-директорки Photo Kyiv Fair, головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи. Крім самої виставки всі 4 дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку: директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Баден; арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrieme Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильтах та багато інших. У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize За новаторський підхід до створення фотоісторії. Заплановані щоденні кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фотокнигою. Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка. Усі подробиці можна дізнатися на сайті Photo Kyiv Fair та на сторінці події у Facebook. Раніше ми розповідали про те, що українка потрапила до переліку найталановитіших фотографів планети за версією Adobe.
Реклама 👇 Замовити

Як інформують організатори заходу, на 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. На території в 2,5 тис кв. м буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4 днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на увесь світ своїми чорно-білими пейзажами. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery.

Які ще заходи прийме Київ в рамках ярмарку фотографів

Іванна Бертран, керівна директорка Photo Kyiv Fair, зазначила: «Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія. До того ж, тільки тут можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії». За словами Анни Савицької, арт-директорки Photo Kyiv Fair, головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи.

Крім самої виставки всі 4 дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку:

  • директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Баден;
  • арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrieme Image Раед Баувая;
  • директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер;
  • засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильтах та багато інших.

У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Заплановані щоденні кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фотокнигою.

Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка. Усі подробиці можна дізнатися на сайті Photo Kyiv Fair та на сторінці події у Facebook.

Раніше ми розповідали про те, що українка потрапила до переліку найталановитіших фотографів планети за версією Adobe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: