fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мерія Львова запустила міського Telegram-бота

Merija Lvova zapustyla miśkogo Telegram-bota
Чат-бот у Telegram допомагає, зокрема, дізнатись інформацію про найближчу школу чи садочок, записатись на прийом до депутатів та перевірити дозволи на встановлені у місті літні майданчики.
Čat-bot u Telegram dopomagaje, zokrema, diznatyś informaciju pro najblyžču školu čy sadočok, zapysatyś na pryjom do deputativ ta pereviryty dozvoly na vstanovleni u misti litni majdančyky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Львівська міська рада запустила чат-бот у Telegram LvivCityHelper, який допоможе мешканцям отримати різну інформацію про діяльність ЛМР, записатися на прийом депутатів, перевірити інформацію про витрати на ремонти в місті тощо. Як працює львівський муніципальний бот. Для того, аби почати спілкуватись з чат-ботом, потрібно просто знайти його (за ніком @lviv_city_helper_bot) і натиснути Розпочати. Бот пропонує інформацію: про структуру Львівської міськради з можливістю запису на прийом до потрібного чиновника, інформацію про ремонти із зазначенням вартості робіт та розпорядника коштів, а також перелік дозволів на розміщення у Львові літніх майданчиків, розповість про найближчу школу чи дитячий садочок і допоможе визначити батькам майбутніх першокласників, за якою школою закріплений їхній будинок, інформацію з реєстру містобудівних умов та обмежень. Як розповіла під час презентації чат-бота заступниця директора з відкритих даних ЛКП Міський центр інформаційних технологій Олена Гунько, усі дані, що надає бот, беруться з порталу відкритих даних міста. У планах команди – додавати нові набори даних: про комунальне майно, бюджет міста та графік руху громадського транспорту Львова. Олена Гунько додає, що чат-бот наразі справляється з будь-якою кількістю запитів і працює на безкоштовній основі. Проте не виключено, що, коли кількість запитів буде надто великою, підписка на LvivCityHelper стане платною. За її словами, згодом також має запрацювати чат-бот у Facebook. Додамо, що проект LvivCityHelper став одним з переможців конкурсу проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge, що проводиться проектом USAID/UK aid Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах. Партнерами конкурсу є Державне агентство з питань електронного урядування, Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.
Реклама 👇 Замовити

Львівська міська рада запустила чат-бот у Telegram LvivCityHelper, який допоможе мешканцям отримати різну інформацію про діяльність ЛМР, записатися на прийом депутатів, перевірити інформацію про витрати на ремонти в місті тощо.

Як працює львівський муніципальний бот

Для того, аби почати спілкуватись з чат-ботом, потрібно просто знайти його (за ніком @lviv_city_helper_bot) і натиснути «Розпочати».

Бот пропонує інформацію:

  • про структуру Львівської міськради з можливістю запису на прийом до потрібного чиновника,
  • інформацію про ремонти із зазначенням вартості робіт та розпорядника коштів, а також перелік дозволів на розміщення у Львові літніх майданчиків,
  • «розповість» про найближчу школу чи дитячий садочок і допоможе визначити батькам майбутніх першокласників, за якою школою закріплений їхній будинок,
  • інформацію з реєстру містобудівних умов та обмежень.

Як розповіла під час презентації чат-бота заступниця директора з відкритих даних ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Олена Гунько, усі дані, що надає бот, беруться з порталу відкритих даних міста. У планах команди – додавати нові набори даних: про комунальне майно, бюджет міста та графік руху громадського транспорту Львова.

Олена Гунько додає, що чат-бот наразі справляється з будь-якою кількістю запитів і працює на безкоштовній основі. Проте не виключено, що, коли кількість запитів буде надто великою, підписка на LvivCityHelper стане платною. За її словами, згодом також має запрацювати чат-бот у Facebook.

Додамо, що проект LvivCityHelper став одним з переможців конкурсу проектів на основі відкритих даних Open Data ChallengeМерія Львова запустила міського Telegram-бота 1Оприлюднено перелік стартапів, що перемогли у Open Data Challenge, що проводиться проектом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Партнерами конкурсу є Державне агентство з питань електронного урядування, Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Джерело: TvoeMisto

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: