Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відновлено всеукраїнський конкурс стартапів Vernadsky Challenge

Vidnovleno vseukraїnśkyj konkurs startapiv Vernadsky Challenge

Розпочався прийом заявок на конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge від Noosphere. Цьогоріч у фокусі інтересів організаторів — космічні технології та активна біоелектроніка. Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток свого стартапу в еквіваленті 2 млн грн
Rozpočavsja pryjom zajavok na konkurs inženernyh startapiv Vernadsky Challenge vid Noosphere. Cogorič u fokusi interesiv organizatoriv — kosmični tehnologiї ta aktyvna bioelektronika. Komandy z najbiľš perspektyvnymy idejamy otrymajuť grant na rozvytok svogo startapu v ekvivalenti 2 mln grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2018 спрямований на пошук ідей талановитих інженерів. Дедлайн прийому заявок на участь: 4 листопада 2018 року. Про це інформує сайт конкурсу. Раніше це змагання проектів уже проводилося, але було призупинене через проблеми з фінансуванням та підтримкою, про що інформували організатори ініціативи. Про конкурс стартапів. Як повідомляють на платформі 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши школу конкурсу, стали учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва, зазначають координатори конкурсу. Як зазначають організатори конкурсу стартапів: Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge. Хто експерти конкурсу. Серед експертів, які нададуть командам свою підтримку і шанс реалізувати проект — Макс Поляков, Джеймі Гайнеман, Яніка Мерило, Дмитро Шоломко. Раніше ми розповідали про переможців минулорічного цього конкурсу — тоді перемозу здобув навіть один проект зі Сполучених Штатів Америки. У січні 2018 року на CES побували фіналісти Vernadsky Challenge 2017: Cubomania, Cardiomo, CloviFi и Raccoon. Стартап Cardiomo виграв міжнародний конкурс пітчів від TechStars в боротьбі з 900 учасниками з усього світу.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2018 спрямований на пошук ідей талановитих інженерів. Дедлайн прийому заявок на участь: 4 листопада 2018 року. Про це інформує сайт конкурсу. Раніше це змагання проектів уже проводилося, але було призупинене через проблеми з фінансуванням та підтримкою, про що інформували організатори ініціативи.

Про конкурс стартапів

Як повідомляють на платформі 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши «школу конкурсу», стали учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва, зазначають координатори конкурсу.

Як зазначають організатори конкурсу стартапів: «Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge».

Хто експерти конкурсу

Серед експертів, які нададуть командам свою підтримку і шанс реалізувати проект — Макс Поляков, Джеймі Гайнеман, Яніка Мерило, Дмитро Шоломко.

Раніше ми розповідали про переможців минулорічного цього конкурсу — тоді перемозу здобув навіть один проект зі Сполучених Штатів Америки. У січні 2018 року на CES побували фіналісти Vernadsky Challenge 2017: Cubomania, Cardiomo, CloviFi и Raccoon. Стартап Cardiomo виграв міжнародний конкурс пітчів від TechStars в боротьбі з 900 учасниками з усього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: