fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відновлено всеукраїнський конкурс стартапів Vernadsky Challenge

Vidnovleno vseukraїnśkyj konkurs startapiv Vernadsky Challenge
Розпочався прийом заявок на конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge від Noosphere. Цьогоріч у фокусі інтересів організаторів — космічні технології та активна біоелектроніка. Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток свого стартапу в еквіваленті 2 млн грн
Rozpočavsja pryjom zajavok na konkurs inženernyh startapiv Vernadsky Challenge vid Noosphere. Cogorič u fokusi interesiv organizatoriv — kosmični tehnologiї ta aktyvna bioelektronika. Komandy z najbiľš perspektyvnymy idejamy otrymajuť grant na rozvytok svogo startapu v ekvivalenti 2 mln grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2018 спрямований на пошук ідей талановитих інженерів. Дедлайн прийому заявок на участь: 4 листопада 2018 року. Про це інформує сайт конкурсу. Раніше це змагання проектів уже проводилося, але було призупинене через проблеми з фінансуванням та підтримкою, про що інформували організатори ініціативи. Про конкурс стартапів. Як повідомляють на платформі 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши школу конкурсу, стали учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва, зазначають координатори конкурсу. Як зазначають організатори конкурсу стартапів: Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge. Хто експерти конкурсу. Серед експертів, які нададуть командам свою підтримку і шанс реалізувати проект — Макс Поляков, Джеймі Гайнеман, Яніка Мерило, Дмитро Шоломко. Раніше ми розповідали про переможців минулорічного цього конкурсу — тоді перемозу здобув навіть один проект зі Сполучених Штатів Америки. У січні 2018 року на CES побували фіналісти Vernadsky Challenge 2017: Cubomania, Cardiomo, CloviFi и Raccoon. Стартап Cardiomo виграв міжнародний конкурс пітчів від TechStars в боротьбі з 900 учасниками з усього світу.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2018 спрямований на пошук ідей талановитих інженерів. Дедлайн прийому заявок на участь: 4 листопада 2018 року. Про це інформує сайт конкурсу. Раніше це змагання проектів уже проводилося, але було призупинене через проблеми з фінансуванням та підтримкою, про що інформували організатори ініціативи.

Про конкурс стартапів

Як повідомляють на платформі 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши «школу конкурсу», стали учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва, зазначають координатори конкурсу.

Як зазначають організатори конкурсу стартапів: «Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge».

Хто експерти конкурсу

Серед експертів, які нададуть командам свою підтримку і шанс реалізувати проект — Макс Поляков, Джеймі Гайнеман, Яніка Мерило, Дмитро Шоломко.

Раніше ми розповідалиВідновлено всеукраїнський конкурс стартапів Vernadsky Challenge 1Vernadsky Challenge виграли стартапи, що представляють США, Харків та Миколаїв про переможців минулорічного цього конкурсу — тоді перемозу здобув навіть один проект зі Сполучених Штатів Америки. У січні 2018 року на CES побували фіналісти Vernadsky Challenge 2017: Cubomania, Cardiomo, CloviFi и Raccoon. Стартап Cardiomo виграв міжнародний конкурс пітчів від TechStars в боротьбі з 900 учасниками з усього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: