fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайська компанія реалізує проект «Безпечне місто» у Миколаєві

Kytajśka kompanija realizuje proekt «Bezpečne misto» u Mykolajevi
9 жовтня в Центрі енергоефективності Миколаєва відбулася презентація пілотного проекту системи «Безпечне місто». Її провели представники компанії Dahua. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради
9 žovtnja v Centri energoefektyvnosti Mykolajeva vidbulasja prezentacija pilotnogo proektu systemy «Bezpečne misto». Її provely predstavnyky kompaniї Dahua. Pro ce povidomljajeťsja na sajti Mykolaїvśkoї miśkoї rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомив під час презентації Генеральний представник компанії в Україні пан Пань Хайминь, компанія Dahua є провідним світовим постачальником передових рішень в сфері відеоспостереження. Асортимент продуктів компанії включає в себе передові компоненти інтерфейсних і серверних частин, програмного забезпечення, в також інтелектуальні рішення аналізу трафіку. Хто такі Dahua. У 2002 році компанія Dahua була першою, хто запустив у виробництво 8-канальний вбудований цифровий відеореєстратор з відображенням в реальному часі, а незабаром, у 2003 році, випустила і 16-канальний відеореєстратор. На сьогодні Dahua є лідером у виробництві систем охорони і відеоспостереження з новітніми технологіями та значним розмахом. Dahua інтегрує технології розпізнавання, платформи, рішення для бізнесу і операції на рівні міст, забезпечуючи багаторівневі системні рішення для різних областей, комплексне управління містами, сприяючи розвитку розумних міст. А технологія розпізнавання особи — великий крок у майбутнє для безпеки не тільки міста, а й усієї держави. Dahua Technology володіє 442 патентами, включаючи 20 патентів на винаходи. У Китаї Dahua є рекомендованим брендом для створення проектів Безпечне місто, однією з найвпливовіших компаній в сфері безпеки. Що впроваджуватимуть у Миколаєві. Заступник Миколаївського міського голови Олександр Омельчук повідомив, що владу цікавить все в комплексі: і розпізнавання номера авто, і особа, і тепловізійні камери, які завчасно аналізуватимуть позаштатні ситуації. Адже це питання сьогоднішнього дня, то, без чого не обійдеться будь-який мегаполіс. Сьогодні більшість проектів безпечних міст спрямовані на забезпечення захисту громадян. На першому етапі охоронні рішення використовуються, в першу чергу, для забезпечення безпеки людей. На другому етапі вони можуть бути використані для контролю дорожнього руху і збільшення транспортного потоку. На третьому етапі, за допомогою великої кількості датчиків, ви можете використовувати їх з метою збереження енергії, наприклад, для включення на вулиці світла тільки тоді, коли по ній проїжджає автомобіль. Пань Хайминь. Генеральний представник компанії в Україні . Таким чином, обєднавши спочатку роздільні технології в комплексну інтегровану систему безпечного міста, влади і екстрені служби зможуть значно збільшити безпеку громадян, за рахунок збільшеної швидкості реагування, мультивзаємодії екстрених служб, спільного використання даних, поліпшення взаємодії з громадянами та можливості забезпечити в реальному часі збір даних і звязок для надання невідкладної допомоги. Підписання Меморандуму про співпрацю з компанією Dahua, згідно з яким китайська компанія реалізовуватиме пілотний проект в Миколаєві в сфері безпеки міста, відбудеться наступного тижня. Раніше ми писали, що канадська компанія будуватиме на Миколаївщині сонячну станцію.
10.10.2018,11:35
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Як повідомив під час презентації Генеральний представник компанії в Україні пан Пань Хайминь, компанія Dahua є провідним світовим постачальником передових рішень в сфері відеоспостереження. Асортимент продуктів компанії включає в себе передові компоненти інтерфейсних і серверних частин, програмного забезпечення, в також інтелектуальні рішення аналізу трафіку.

Хто такі Dahua

У 2002 році компанія Dahua була першою, хто запустив у виробництво 8-канальний вбудований цифровий відеореєстратор з відображенням в реальному часі, а незабаром, у 2003 році, випустила і 16-канальний відеореєстратор. На сьогодні Dahua є лідером у виробництві систем охорони і відеоспостереження з новітніми технологіями та значним розмахом.

Dahua інтегрує технології розпізнавання, платформи, рішення для бізнесу і операції на рівні міст, забезпечуючи багаторівневі системні рішення для різних областей, комплексне управління містами, сприяючи розвитку «розумних міст». А технологія розпізнавання особи — великий крок у майбутнє для безпеки не тільки міста, а й усієї держави.

Dahua Technology володіє 442 патентами, включаючи 20 патентів на винаходи. У Китаї Dahua є рекомендованим брендом для створення проектів «Безпечне місто», однією з найвпливовіших компаній в сфері безпеки.

Що впроваджуватимуть у Миколаєві

Заступник Миколаївського міського голови Олександр Омельчук повідомив, що владу цікавить все в комплексі: і розпізнавання номера авто, і особа, і тепловізійні камери, які завчасно аналізуватимуть позаштатні ситуації. Адже це питання сьогоднішнього дня, то, без чого не обійдеться будь-який мегаполіс.

Сьогодні більшість проектів безпечних міст спрямовані на забезпечення захисту громадян. На першому етапі охоронні рішення використовуються, в першу чергу, для забезпечення безпеки людей. На другому етапі вони можуть бути використані для контролю дорожнього руху і збільшення транспортного потоку. На третьому етапі, за допомогою великої кількості датчиків, ви можете використовувати їх з метою збереження енергії, наприклад, для включення на вулиці світла тільки тоді, коли по ній проїжджає автомобіль

Пань Хайминь, Генеральний представник компанії в Україні

Таким чином, об’єднавши спочатку роздільні технології в комплексну інтегровану систему безпечного міста, влади і екстрені служби зможуть значно збільшити безпеку громадян, за рахунок збільшеної швидкості реагування, мультивзаємодії екстрених служб, спільного використання даних, поліпшення взаємодії з громадянами та можливості забезпечити в реальному часі збір даних і зв’язок для надання невідкладної допомоги.

Підписання Меморандуму про співпрацю з компанією Dahua, згідно з яким китайська компанія реалізовуватиме пілотний проект в Миколаєві в сфері безпеки міста, відбудеться наступного тижня.

Раніше ми писали, що канадська компанія будуватимеКитайська компанія реалізує проект «Безпечне місто» у Миколаєві 1Канадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію на Миколаївщині сонячну станцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: