fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український незаконно ув’язнений режисер номінований на премію від Європарламенту

Ukraїnśkyj nezakonno uv'jaznenyj režyser nominovanyj na premiju vid Jevroparlamentu
Український режисер Олег Сенцов потрапив у шорт-лист кандидатів на на здобуття премії Сахарова від Європейського парламенту. Про це у Twitter повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Джозвяк
Ukraїnśkyj režyser Oleg Sencov potrapyv u šort-lyst kandydativ na na zdobuttja premiї Saharova vid Jevropejśkogo parlamentu. Pro ce u Twitter povidomyv brjusseľśkyj korespondent «Radio Svoboda» Rikard Džozvjak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Олег Сенцов отримав 29 голосів, Середземноморські неурядові організації — 22 голоси і марокканський активіст Зефзафі — 16 голосів. На часі дізнатися більше про премію, на яку номінований український режисер. Що відомо про премію Сахарова . Остаточне рішення щодо переможця оголосять у Страсбурзі 25 жовтня. Нагадаємо, Сенцова на премію Сахарова номінувала Європейська народна партія, найбільша фракція в Європейському парламенті. Премія Сахарова за свободу думки є щорічною відзнакою Європейського парламенту. Вона започаткована 1988 року і вручається в 4 сферах: захист прав людини і його основних свобод; розвиток демократії і відстоювання верховенства права; повага до міжнародного законодавства; захист прав меншин. Нагадаємо, що українська письменниця Тетяна Малярчук здобула престижну німецькомовну премію. Письменниця з 2011 року живе в Австрії. З 2014 року пише німецькою. Публікується у Zeit Online. Раніше у соцмережі вона написала про участь у конкурсі. Разом зі нею брали участь іще 13 авторів. Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис людей. Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку. Премія імені Інґеборґ Бахманн заснована 1977 року й видається в місті Клагенфурт, де народилася відома австрійська письменниця. Лауреат премії отримує 25 тисяч євро.
Реклама 👇 Замовити

Олег Сенцов отримав 29 голосів, Середземноморські неурядові організації — 22 голоси і марокканський активіст Зефзафі — 16 голосів. На часі дізнатися більше про премію, на яку номінований український режисер.

Що відомо про премію Сахарова 

Остаточне рішення щодо переможця оголосять у Страсбурзі 25 жовтня. Нагадаємо, Сенцова на премію Сахарова номінувала Європейська народна партія, найбільша фракція в Європейському парламенті. Премія Сахарова за свободу думки є щорічною відзнакою Європейського парламенту. Вона започаткована 1988 року і вручається в 4 сферах:

  • захист прав людини і його основних свобод;
  • розвиток демократії і відстоювання верховенства права;
  • повага до міжнародного законодавства;
  • захист прав меншин.

Нагадаємо, що українська письменниця Тетяна Малярчук здобулаУкраїнський незаконно ув'язнений режисер номінований на премію від Європарламенту 1Українська письменниця здобула престижну німецькомовну премію престижну німецькомовну премію. Письменниця з 2011 року живе в Австрії. З 2014 року пише німецькою. Публікується у Zeit Online. Раніше у соцмережі вона написала про участь у конкурсі. Разом зі нею брали участь іще 13 авторів. «Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис людей».

Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку. Премія імені Інґеборґ Бахманн заснована 1977 року й видається в місті Клагенфурт, де народилася відома австрійська письменниця. Лауреат премії отримує 25 тисяч євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: