fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia оголошують конкурс для українських митців

Fond IZOLJaCIJa ta BigMedia ogološujuť konkurs dlja ukraїnśkyh mytciv
У рамках осмисленої та відповідальної стратегії розміщення зовнішньої реклами в місті, фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з найбільшим українським сейлс-хаусом зовнішньої реклами компанією BigMedia оголошують відкритий конкурс для українських митців
U ramkah osmyslenoї ta vidpovidaľnoї strategiї rozmiščennja zovnišńoї reklamy v misti, fond IZOLJaCIJa spiľno z najbiľšym ukraїnśkym sejls-hausom zovnišńoї reklamy kompanijeju BigMedia ogološujuť vidkrytyj konkurs dlja ukraїnśkyh mytciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляється на сайті платформи, конкурс передбачає створення проектів на носіях зовнішньої реклами. Ця ініціатива продовжує серію проектів ІЗОЛЯЦІЇ у публічному просторі міста: Захоплення (2014), Суспільна угода (2016-17), Точки дотику (2018). Детальніше про конкурс і участь в ньому. Мета конкурсу — конструктивно та критично дослідити наявний стан речей у галузі зовнішньої реклами та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору. З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець презентують на носіях зовнішньої реклами Києва, попередньо узгоджених митцем, BigMedia та ІЗОЛЯЦІЄЮ в січні-лютому 2019. Протягом останніх років хаотична, строката і неякісна зовнішня реклама заполонила вулиці закликами до майже примусового споживання, спотворюючи історичну забудову міст. Цей конкурс не спрямований на поліпшення іміджу гравців ринку зовнішньої реклами - навпаки, він покликаний конструктивно і критично досліджувати існуючий стан справ і запропонувати його обгрунтоване художнє осмислення, — зазначається на сайті платформи сучасної культури. Заявку слід подати українською або російською мовами на поштову адресу [email protected] не пізніше 31 жовтня 2018 року. Подробиці щодо конкурсу та умов участі на сайті проекту. До слова,  раніше ми писали, скільки заробляють мегаполіси на білбордах, сітілайтах та інших рекламних носіях.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляється на сайті платформи, конкурс передбачає створення проектів на носіях зовнішньої реклами. Ця ініціатива продовжує серію проектів ІЗОЛЯЦІЇ у публічному просторі міста: Захоплення (2014), Суспільна угода (2016-17), Точки дотику (2018).

Детальніше про конкурс і участь в ньому

Мета конкурсу — конструктивно та критично дослідити наявний стан речей у галузі зовнішньої реклами та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору.

З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець презентують на носіях зовнішньої реклами Києва, попередньо узгоджених митцем, BigMedia та ІЗОЛЯЦІЄЮ в січні-лютому 2019.

«Протягом останніх років хаотична, строката і неякісна зовнішня реклама заполонила вулиці закликами до майже примусового споживання, спотворюючи історичну забудову міст. Цей конкурс не спрямований на поліпшення іміджу гравців ринку зовнішньої реклами – навпаки, він покликаний конструктивно і критично досліджувати існуючий стан справ і запропонувати його обгрунтоване художнє осмислення», — зазначається на сайті платформи сучасної культури.

Заявку слід подати українською або російською мовами на поштову адресу [email protected] не пізніше 31 жовтня 2018 року. Подробиці щодо конкурсу та умов участі на сайті проекту.

До слова,  раніше ми писалиФонд ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia оголошують конкурс для українських митців 1Рекламна-Стріт: Скільки заробляють на вуличній рекламі українські міста, скільки заробляють мегаполіси на білбордах, сітілайтах та інших рекламних носіях.

Джерело: MMR.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: