fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 1 листопада українці зможуть обміняти паперовий паспорт на ID-картку

Iz 1 lystopada ukraїnci zmožuť obminjaty paperovyj pasport na ID-kartku
З 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час, повідомляє Урядовий портал
Z 1 lystopada 2018 roku gromadjany Ukraїny matymuť možlyvisť zdijsnyty obmin pasporta u formi knyžečky na pasport u formi kartky za bažannjam u buď-jakyj čas, povidomljaje Urjadovyj portal
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії. Обміняти паспорт на ID-картку можна буде з листопада цього року. На яких умовах видаватимуть нові паспорти. 3 жовтня 2018 року український уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України. Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн. Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистих даних. До слова, більше про впровадження внутрішніх паспортів у формі ID-карток в Україні, можна дізнатися в матеріалі про електронну демократію.
Реклама 👇 Замовити

Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії. Обміняти паспорт на ID-картку можна буде з листопада цього року.

На яких умовах видаватимуть нові паспорти

3 жовтня 2018 року український уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистих даних.

До слова, більше про впровадження внутрішніх паспортів у формі ID-карток в Україні, можна дізнатися в матеріаліІз 1 листопада українці зможуть обміняти паперовий паспорт на ID-картку 1Електронна демократія в Україні: від революції до еволюції про електронну демократію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Андрей

Почти 300 гривень, очень дорого за кусок пластика

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: