fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Одесі запустили акселератор міських проектів — Betamisto

V Odesi zapustyly akselerator miśkyh proektiv — Betamisto
Громадська ініціатива Startup Odessa та Одеська міська рада запускають проект Betamisto — перший в Україні акселератор муніципальних проектів, повідомляється на офіційному сайті ініціативи
Gromadśka iniciatyva Startup Odessa ta Odeśka miśka rada zapuskajuť proekt Betamisto — peršyj v Ukraїni akselerator municypaľnyh proektiv, povidomljajeťsja na oficijnomu sajti iniciatyvy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акселератор підходить для проектів, які бажають вирішувати проблеми сучасних українських міст і відповідають певним критеріям програми. Прийом проектних заяв розпочався 4 жовтня і триватиме до 1 грудня. Що пропонує програма. Проекти, що пройдуть відбір, отримають доступ до тримісячної програми акселерації, яка буде охоплювати як питання створення і управління технологічними продуктами, так і різні аспекти життєдіяльності сучасного міста, включаючи підготовку до участі в державних закупівлях. Серед можливостей заявлено: 200 навчальних годин; менторська підтримка; доступ до ресурсів; підготовка до участі в тендерах. На створення проекту команду надихнули приклади реалізації ініціативи Startup-In-Residence в таких великих містах, як Сан-Франциско і Амстердам. На сайті пояснюють, чому є необхідність у появі акселератора міських проектів: Муніципальні органи рідко можуть собі дозволити стати ранніми користувачами інноваційних рішень, оскільки це, як правило, повязане з фінансовими ризиками і вимагає швидкого прийняття рішень. Існуючі механізми державних закупівель та прийняття рішень призводять до того, що міста виявляються приреченими на використання застарілих, добре обкатаних, технологій. Одночасно молоді ініціативні підприємці, що володіють креативним потенціалом і бажають взяти участь у вирішенні актуальних проблем розвитку міст, позбавлені практичних можливостей це зробити через складний процес державних закупівель та високих вимог до їх учасників До слова, раніше ми писали про те, що сучасні архітектори, дизайнери та урбаністи Дніпра презентували свої проекти розвитку міста на відкритій зустрічі ARCHIKIDZ! Talks: місто оживає.
Реклама 👇 Замовити

Акселератор підходить для проектів, які бажають вирішувати проблеми сучасних українських міст і відповідають певним критеріям програми. Прийом проектних заяв розпочався 4 жовтня і триватиме до 1 грудня.

Що пропонує програма

Проекти, що пройдуть відбір, отримають доступ до тримісячної програми акселерації, яка буде охоплювати як питання створення і управління технологічними продуктами, так і різні аспекти життєдіяльності сучасного міста, включаючи підготовку до участі в державних закупівлях. Серед можливостей заявлено: 200 навчальних годин; менторська підтримка; доступ до ресурсів; підготовка до участі в тендерах.

На створення проекту команду надихнули приклади реалізації ініціативи Startup-In-Residence в таких великих містах, як Сан-Франциско і Амстердам. На сайті пояснюють, чому є необхідність у появі акселератора міських проектів: «Муніципальні органи рідко можуть собі дозволити стати ранніми користувачами інноваційних рішень, оскільки це, як правило, пов’язане з фінансовими ризиками і вимагає швидкого прийняття рішень. Існуючі механізми державних закупівель та прийняття рішень призводять до того, що міста виявляються приреченими на використання застарілих, добре обкатаних, технологій. Одночасно молоді ініціативні підприємці, що володіють креативним потенціалом і бажають взяти участь у вирішенні актуальних проблем розвитку міст, позбавлені практичних можливостей це зробити через складний процес державних закупівель та високих вимог до їх учасників»

До слова, раніше ми писалиВ Одесі запустили акселератор міських проектів — Betamisto 1Архітектори та урбаністи Дніпра розповіли, як покращуватимуть місто про те, що сучасні архітектори, дизайнери та урбаністи Дніпра презентували свої проекти розвитку міста на відкритій зустрічі «ARCHIKIDZ! Talks: місто оживає».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: