fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС виділить понад 1 млн євро на регулювання криптоіндустрії

JeS vydilyť ponad 1 mln jevro na reguljuvannja kryptoindustriї
Європейська організація з цінних паперів і ринків посилить регулювання криптоіндустрії. ESMA виділила понад 1 млн євро на моніторинг активності в сфері криптовалют і фінансових технологій. Про це повідомляє Ліга.net з посиланням на офіційний сайт організації
Jevropejśka organizacija z cinnyh paperiv i rynkiv posylyť reguljuvannja kryptoindustriї. ESMA vydilyla ponad 1 mln jevro na monitoryng aktyvnosti v sferi kryptovaljut i finansovyh tehnologij. Pro ce povidomljaje Liga.net z posylannjam na oficijnyj sajt organizaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Регулятор має намір виявляти різні проблеми і ризики криптоіндустрії та інформувати про них учасників ринку і споживачів. Що про це відомо. Також відомство забезпечить виконання вимог, викладених в директиві ЄС про ринки і фінансові інструменти. Директива, серед іншого, передбачає заборону на дистрибуцію контрактів на різницю і бінарних опціонів. Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект про оподаткування токенів і криптовалют N9083. Як пишуть автори законопроекту, за найбільш консервативними оцінками, у власності українців є криптовалюта та інші віртуальні активи на майже 100 млрд грн. В пояснювальній записці до проекту нагоошується, що введення в правове поле операцій з віртуальними активами дозволить в 2019-2024 році підвищувати рівень обізнаності в бюджет не менше 1,27 млрд. грн щорічно. До речі, наскільки криптовалюта є тіньовим інструментом, можна прочитати в матеріалі від реакції.
Реклама 👇 Замовити

Регулятор має намір виявляти різні проблеми і ризики криптоіндустрії та інформувати про них учасників ринку і споживачів.

Що про це відомо

Також відомство забезпечить виконання вимог, викладених в директиві ЄС про ринки і фінансові інструменти. Директива, серед іншого, передбачає заборону на дистрибуцію контрактів на різницю і бінарних опціонів.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект про оподаткування токенів і криптовалют N9083. Як пишуть автори законопроекту, за найбільш консервативними оцінками, у власності українців є криптовалюта та інші віртуальні активи на майже 100 млрд грн. В пояснювальній записці до проекту нагоошується, що введення в правове поле операцій з віртуальними активами дозволить в 2019-2024 році підвищувати рівень обізнаності в бюджет не менше 1,27 млрд. грн щорічно.

До речі, наскільки криптовалюта є «тіньовим» інструментом, можна прочитатиЄС виділить понад 1 млн євро на регулювання криптоіндустрії 1«Наркотичний» Bitcoin: наскільки криптовалюта є «тіньовим» інструментом в матеріалі від реакції.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: