fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейські науковці визначили переможців престижної премії

Jevropejśki naukovci vyznačyly peremožciv prestyžnoї premiї
Три європейські дослідника отримали в цьому році премію імені Марії Склодовської-Кюрі (MSCA 2018 Awards). Вони з Льовенського, Норвезького і Лісабонського університетів, повідомлється на Facebook-сторінці програми
Try jevropejśki doslidnyka otrymaly v ćomu roci premiju imeni Mariї Sklodovśkoї-Kjuri (MSCA 2018 Awards). Vony z Lovenśkogo, Norveźkogo i Lisabonśkogo universytetiv, povidomljeťsja na Facebook-storinci programy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Далі в матеріалі розповідаємо детальніше про молодих дослідників, які стали володарями  премії MSCA 2018 Awards. А також знайомимося з їхніми проектами. Як проекти перемогли  . Гвендолін Байей з Льовенського католицького університету (Бельгія) отримала приз в номінації Просування проекту MSCA. В рамках цього проекту вона розробляє стійкі матеріали для автомобілів і технологію їх переробки. Нещодавно Гвендолін випустила відео, в якому розповіла про свою роботу. Відео стало переможцем європейського конкурсу EU4Facts, і з тих пір вона регулярно розповідає про свої дослідження в соцмережах. Кращим в номінації Відповідь на соціальні виклики був визнаний Діпак Палакша з Норвезького університету природних і технічних наук. Діпак розробляє систему моніторингу серцево-судинної системи, яка допоможе запобігати інфаркти та інсульти. А за краще практичне застосування результатів дослідження нагородили Франсіско Валенче Гонкалвеса з лісабонського університету ISCTE-IUL. Він веде дослідження на стику криміналістики і психології, щоб зрозуміти, як настрій і інші не найочевидніші чинники можуть впливати на роботу криміналістів. У минулому році премію отримали італійсько-канадська дослідниця Кьяра Мінгареллі за популяризацію дослідження з пошуку гравітаційних хвиль, британський медик Адам Целіз за розробки в області регенеративної медицини і медик Христина Блізнакова з Болгарії за нову технологію діагностики раку грудей. До слова, раніше ми розповідали, кому присудили Нобелівську премію з медицини в 2018.

Далі в матеріалі розповідаємо детальніше про молодих дослідників, які стали володарями  премії MSCA 2018 Awards. А також знайомимося з їхніми проектами.

Як проекти перемогли  

Гвендолін Байей з Льовенського католицького університету (Бельгія) отримала приз в номінації «Просування проекту MSCA». В рамках цього проекту вона розробляє «стійкі» матеріали для автомобілів і технологію їх переробки. Нещодавно Гвендолін випустила відео, в якому розповіла про свою роботу. Відео стало переможцем європейського конкурсу EU4Facts, і з тих пір вона регулярно розповідає про свої дослідження в соцмережах.

Кращим в номінації «Відповідь на соціальні виклики» був визнаний Діпак Палакша з Норвезького університету природних і технічних наук. Діпак розробляє систему моніторингу серцево-судинної системи, яка допоможе запобігати інфаркти та інсульти.

А за краще практичне застосування результатів дослідження нагородили Франсіско Валенче Гонкалвеса з лісабонського університету ISCTE-IUL. Він веде дослідження на стику криміналістики і психології, щоб зрозуміти, як настрій і інші не найочевидніші чинники можуть впливати на роботу криміналістів.

Європейські науковці визначили переможців престижної премії 1

У минулому році премію отримали італійсько-канадська дослідниця Кьяра Мінгареллі за популяризацію дослідження з пошуку гравітаційних хвиль, британський медик Адам Целіз за розробки в області регенеративної медицини і медик Христина Блізнакова з Болгарії за нову технологію діагностики раку грудей.

До слова, раніше ми розповідалиЄвропейські науковці визначили переможців престижної премії 2Названо лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини, кому присудили Нобелівську премію з медицини в 2018.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: