fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» отримає на модернізацію 20 траншів по 5 млн євро

«Ukrzaliznycja» otrymaje na modernizaciju 20 tranšiv po 5 mln jevro
Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком на модернізацію «Укрзалізниці» Вона  передбачає отримання 150 млн євро на проект «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка». За проект № 0186 проголосували 234 народних депутати, передає 112.ua
Verhovna Rada ratyfikuvala finansovu ugodu z Jevropejśkym investycijnym bankom na modernizaciju «Ukrzaliznyci» Vona  peredbačaje otrymannja 150 mln jevro na proekt «Elektryfikacija zaliznyčnogo naprjamku Dolynśka – Mykolaїv – Kolosivka». Za proekt № 0186 progolosuvaly 234 narodnyh deputaty, peredaje 112.ua
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Угода передбачає отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і звязку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Йдеться про 20 траншів по щонайменше 5 млн євро. На що підуть кредитні кошти. Як інформує 112.ua, очікується, що реалізація проекту дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати. Втілення проекту також допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів та дасть можливість підвищити швидкість вантажних потягів на 20–25%, що призведе до пришвидшення доставки вантажів. Фінансову угоду підписали 19 грудня 2016 року в м. Брюссель з метою залучення фінансових ресурсів у розмірі 150 млн євро для проекту Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка Вона набере чинності з дати набрання чинності цим законом. Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) — державна фінансово-кредитна установа Європейського Союзу для фінансування розвитку відсталих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів. Штаб-квартира розташована в місті Люксембург. Нагадаємо, Укрзалізниця вперше за 20 років змінила логотип. Він представляє собою дві з’єднані букви УЗ поряд з якими дві смужки, які символізують потяг в русі.
Реклама 👇 Замовити

Угода передбачає отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Йдеться про 20 траншів по щонайменше 5 млн євро.

На що підуть кредитні кошти

Як інформує 112.ua, очікується, що реалізація проекту дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати. Втілення проекту також допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів та дасть можливість підвищити швидкість вантажних потягів на 20–25%, що призведе до пришвидшення доставки вантажів.

Фінансову угоду підписали 19 грудня 2016 року в м. Брюссель з метою залучення фінансових ресурсів у розмірі 150 млн євро для проекту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка» Вона набере чинності з дати набрання чинності цим законом.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) — державна фінансово-кредитна установа Європейського Союзу для фінансування розвитку відсталих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів. Штаб-квартира розташована в місті Люксембург.

Нагадаємо, Укрзалізниця» вперше за 20 років змінила«Укрзалізниця» отримає на модернізацію 20 траншів по 5 млн євро 1«Укрзалізниця» представила оновлений логотип логотип. Він представляє собою дві з’єднані букви «УЗ» поряд з якими дві смужки, які символізують потяг в русі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: