fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Гогольфест» вирушить до нового українського міста

«Gogoľfest» vyrušyť do novogo ukraїnśkogo mista
17-18 листопада у Вінниці відбудеться фестиваль «Air Гогольfest». За його організацією стоїть та ж команда, що проводила GOGOLFEST у столиці та нещодавно — у Маріуполі
17-18 lystopada u Vinnyci vidbudeťsja festyvaľ «Air Gogoľfest». Za jogo organizacijeju stoїť ta ž komanda, ščo provodyla GOGOLFEST u stolyci ta neščodavno — u Mariupoli
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує вінницьке видання Vежа з посиланням на проектну менеджерку фестивалю Олександру Тарас, цей мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива від команди Гогольфест триватиме у Вінниці 2 дні та матиме кілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми. Що варто знати про Гогольфест у новому місті. В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва ДАХ презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters, проекту ЦеШо та виставу Парадокси злочину — драму абсурду від режисера Влада Троїцького. Окрім того, в рамках фестивалю презентують україно-німецьку театральну резиденцію: в рамках програми European Theatre Residency українські актори разом з німецькими режисерами поставлять виставу, котра буде адаптуватися до атмосфери та настрою простору, в якому це відбуватиметься. В якості місця проведення Airfest Gogolfest обрано територію заводу Кристал. Фінансово та організаційно до проведення фестивалю долучилися Український культурний фонд, Вінницька міська рада та Благодійний фонд Подільська громада. Раніше ми розповідали про проведення аналогічного фестивалю у Маріуполі.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує вінницьке видання «Vежа» з посиланням на проектну менеджерку фестивалю Олександру Тарас, цей мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива від команди «Гогольфест» триватиме у Вінниці 2 дні та матиме кілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми.

Що варто знати про «Гогольфест» у новому місті

В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва «ДАХ» презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters, проекту «ЦеШо» та виставу «Парадокси злочину» — драму абсурду від режисера Влада Троїцького«Гогольфест» вирушить до нового українського міста 1Владислав Троїцький, ЦСМ «Дах» – про мистецтво, смерть, життя та Україну.

Окрім того, в рамках фестивалю презентують україно-німецьку театральну резиденцію: в рамках програми European Theatre Residency українські актори разом з німецькими режисерами поставлять виставу, котра буде адаптуватися до атмосфери та настрою простору, в якому це відбуватиметься. В якості місця проведення Airfest Gogolfest обрано територію заводу «Кристал». Фінансово та організаційно до проведення фестивалю долучилися Український культурний фонд, Вінницька міська рада та Благодійний фонд «Подільська громада».

Раніше ми розповідали«Гогольфест» вирушить до нового українського міста 2Між морем та фронтом — ГогольFest у Маріуполі про проведення аналогічного фестивалю у Маріуполі.

Джерело: «Vежа»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: