fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Засновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей

Zasnovnyk GitLab nazvav kompaniju ukraїnśkoju i gotovyj najmaty v Ukraїni biľše ljudej
Дмитро Запорожець — один із засновників компанії GitLab, і він постійно проживає у Харкові. Нещодавно компанія залучила $100 млн при оцінці в $1,1 млрд, однак серед експертів ринку та простих користувачів розгорнулася дискусія, чи можна вважати компанію українською. Відповіді на ці питання Запорожець надав у розмові з журналістами AIN.UA
Dmytro Zaporožeć — odyn iz zasnovnykiv kompaniї GitLab, i vin postijno prožyvaje u Harkovi. Neščodavno kompanija zalučyla $100 mln pry ocinci v $1,1 mlrd, odnak sered ekspertiv rynku ta prostyh korystuvačiv rozgornulasja dyskusija, čy možna vvažaty kompaniju ukraїnśkoju. Vidpovidi na ci pytannja Zaporožeć nadav u rozmovi z žurnalistamy AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За його словами, зараз у GitLab працює 352 людини, всі — на віддаленій основі, офісів компанія не має. Загалом співробітники перебувають у понад 45 країнах, тож Запорожець називає свою компанію глобальною. На питання, чи належить компанія до числа українських проектів, Дмитро Запорожець відповів так: Чи є GitLab українською компанією. — Моя точка зору така. Один засновник з України — частково це український стартап. Інший засновник з Нідерландів — частково це нідерландський стартап. Після прийшли інвестори з Каліфорнії — тепер частково це і американський стартап. Виходячи з цього я вважаю, що GitLab можна назвати українським стартапом. Запорожець зазначає, що до отримання його компанією рекордних інвестицій усі контакти з українськими венчурними інвесторами не можна було назвати успішними. Також він зауважив, що українці не подають свої резюме в такій кількості, як кандидати з інших регіонів. Все просто: люди не подаються. Я б з радістю наймав тут більше. У нас постійно є відкриті позиції, і навіть якщо у людини не вийшло один раз, варто спробувати ще. У нас немає такого, що зараз наймаємо тільки в США, потім в Африці, потім в Азії. Все залежить від рівня фахівців, й українці мають такі ж шанси, як і решта, — цитуємо за розмовою його з редакцією AIN.UA. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про одразу 4 українських стартапи, що пройшли до європейського B2B-акселератора.
Реклама 👇 Замовити

За його словами, зараз у GitLab працює 352 людини, всі — на віддаленій основі, офісів компанія не має. Загалом співробітники перебувають у понад 45 країнах, тож Запорожець називає свою компанію глобальною. На питання, чи належить компанія до числа українських проектів, Дмитро Запорожець відповів так:

Чи є GitLab українською компанією

— Моя точка зору така. Один засновник з України — частково це український стартап. Інший засновник з Нідерландів — частково це нідерландський стартап. Після прийшли інвестори з Каліфорнії — тепер частково це і американський стартап. Виходячи з цього я вважаю, що GitLab можна назвати українським стартапом.

Запорожець зазначає, що до отримання його компанією рекордних інвестицій усі контакти з українськими венчурними інвесторами не можна було назвати успішними. Також він зауважив, що українці не подають свої резюме в такій кількості, як кандидати з інших регіонів. «Все просто: люди не подаються. Я б з радістю наймав тут більше. У нас постійно є відкриті позиції, і навіть якщо у людини не вийшло один раз, варто спробувати ще. У нас немає такого, що зараз наймаємо тільки в США, потім в Африці, потім в Азії. Все залежить від рівня фахівців, й українці мають такі ж шанси, як і решта», — цитуємо за розмовою його з редакцією AIN.UA.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиЗасновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей 1До фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи про одразу 4 українських стартапи, що пройшли до європейського B2B-акселератора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: