fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ДФС презентувала в Одесі «смарт»-митницю

DFS prezentuvala v Odesi «smart»-mytnycju
В Одесі презентували роботу нового митного комплексу, де відбуватиметься сканування вантажу, передає Ліга. Бізнес. Як зазначається, смарт-митницю презентували як один з пунктів стратегічних ініціатив розвитку служби до 2020 року
V Odesi prezentuvaly robotu novogo mytnogo kompleksu, de vidbuvatymeťsja skanuvannja vantažu, peredaje Liga. Biznes. Jak zaznačajeťsja, smart-mytnycju prezentuvaly jak odyn z punktiv strategičnyh iniciatyv rozvytku služby do 2020 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Державній фіскальній службі зазначають, що смарт-митниця покликана обєднати в собі всі процеси, що відбуваються на митниці. Робиться ставка на застосування інноваційних технологій, щоб зробити митне адміністрування швидким і високотехнологічним процесом. Як це буде працювати?. Смарт-митниця повинна стати багатофункціональною. Зокрема, вона буде використовувати інтелектуальну систему ризиків, видавати дозвільні документи (31 дозвільний документ), проводити електронне декларування, управляти і контролювати всіма ланцюгами поставок. Серед інших функцій — пост-митний контроль, постаудит і контроль митниці за допомогою високотехнологічних технічних засобів. Смарт-митниця передбачає обмін попередньою інформацією з авіалініями, морськими лінійними агентами, МШС, адміністрацією Державної прикордонної служби, NCTS - TIRepd. Наприклад, можна буде отримати інформацію про реєстр номера транспортного засобу, назви товару і ваги. Що зміниться?. В пунктах пропуску через держкордон застосовуватимуть електронний талон. ДФС зчитуватиме дані у власну інформаційну систему, вноситиме  дані, необхідні для проведення митного контролю, а також буде проводити аналіз ризиків і проставляти позначку перевірено. Ці нововведення повинні прискорити проведення митних процедур при припиненні кордону. Декларування товарів на смарт-митниці планують проводити за принципом Єдиного вікна. Планується впровадження процедури автоматизованого випуску товарів у митний режим на основі результатів застосування системи аналізу ризиків. Передбачається три канали випуску товарів за митними деклараціями: Зелений канал — передбачає автоматизований випуск товарів по ТД без додаткової перевірки документів і проведення митного огляду; Жовтий канал - випуск товарів по ТД проводитиметься після документального контролю; Червоний канал (найбільш ризикові операції) — після документального контролю та митного огляду. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Державна фіскальна служба запустила тестову версію електронного чека і перевірки чеків в електронному кабінеті.
Реклама 👇 Замовити

В Державній фіскальній службі зазначають, що «смарт»-митниця покликана об’єднати в собі всі процеси, що відбуваються на митниці. Робиться ставка на застосування інноваційних технологій, щоб зробити митне адміністрування швидким і високотехнологічним процесом.

Як це буде працювати?

Смарт-митниця повинна стати багатофункціональною. Зокрема, вона буде використовувати інтелектуальну систему ризиків, видавати дозвільні документи (31 дозвільний документ), проводити електронне декларування, управляти і контролювати всіма ланцюгами поставок. Серед інших функцій — пост-митний контроль, постаудит і контроль митниці за допомогою високотехнологічних технічних засобів.

«Смарт»-митниця передбачає обмін попередньою інформацією з авіалініями, морськими лінійними агентами, МШС, адміністрацією Державної прикордонної служби, NCTS – TIRepd. Наприклад, можна буде отримати інформацію про реєстр номера транспортного засобу, назви товару і ваги.

Що зміниться?

В пунктах пропуску через держкордон застосовуватимуть електронний талон. ДФС зчитуватиме дані у власну інформаційну систему, вноситиме  дані, необхідні для проведення митного контролю, а також буде проводити аналіз ризиків і проставляти позначку «перевірено». Ці нововведення повинні прискорити проведення митних процедур при припиненні кордону.

Декларування товарів на «смарт»-митниці планують проводити за принципом «Єдиного вікна». Планується впровадження процедури автоматизованого випуску товарів у митний режим на основі результатів застосування системи аналізу ризиків.

Передбачається три канали випуску товарів за митними деклараціями:

  • «Зелений канал» — передбачає автоматизований випуск товарів по ТД без додаткової перевірки документів і проведення митного огляду;
    «Жовтий канал» – випуск товарів по ТД проводитиметься після документального контролю;
  • «Червоний канал» (найбільш ризикові операції) — після документального контролю та митного огляду.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиДФС презентувала в Одесі «смарт»-митницю 1ДФС запустила тестову версію електронного чека і його перевірку в е-кабінеті про те, що Державна фіскальна служба запустила тестову версію електронного чека і перевірки чеків в електронному кабінеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: