fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Житомирі вдруге відбудеться Фестиваль науки і техніки

U Žytomyri vdruge vidbudeťsja Festyvaľ nauky i tehniky
У Житомирському державному технологічному університеті 29 вересня вдруге пройде Фестиваль науки і техніки «SpaceTechFest 2018», спрямований на популяризацію науки та технологій серед дітей та молоді. Про це йдеться на сторінці події у Facebook
U Žytomyrśkomu deržavnomu tehnologičnomu universyteti 29 veresnja vdruge projde Festyvaľ nauky i tehniky «SpaceTechFest 2018», sprjamovanyj na populjaryzaciju nauky ta tehnologij sered ditej ta molodi. Pro ce jdeťsja na storinci podiї u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гості фестивалю також зможуть відвідати пізнавальні воркшопи провідних технологічних компаній, лекції від успішних жінок в технологічних галузях про розвиток лідерських навичок, впевненості у власних силах і побудові успішної кар’єри. На часі більше дізнатися про захід, який відбуватиметься у Житомирі вже вдруге. Коли відбудеться фестиваль та що у його програмі. Упродовж фестивального дня на відвідувачів заходу чекатимуть наукові лабораторії та пізнавальні ігри, військова, поліцейська та рятувальна техніка і обладнання, авіа-тренажер та цифровий планетарій. Можна буде побачити та спробувати в дії сучасні інноваційні технології 3D-друку, робототехніки, віртуальної реальності, взяти участь у конструюванні великого Lego-робота. Об 11:00 у конференц-залі університету заплановане підписання Технологічного Пакту для розвитку жінок в STEM-компаніях, який ініційований STEM Коаліцією за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні у партнерстві з Житомирським державним технологічним університетом. Об 13.00 в актовій залі відбудеться круглий стіл Особливості ЗНО-2019 для майбутніх випускників та їхніх батьків. Фестиваль триватиме у суботу від 10.00 до 17.00. Нагадаємо, що в Києві відкрили першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій. Над відкриттям лабораторії працювала компанія Syngenta. Це буде вже шостий заклад у глобальній мережі відповідних Лабораторій компанії. Гостей прийматиме парк UNIT.city, на території якого вже зосереджено багато різноманітних стартапів, компаній та наукових-освітніх закладів у сфері цифрових технологій та IT.
Реклама 👇 Замовити

Гості фестивалю також зможуть відвідати пізнавальні воркшопи провідних технологічних компаній, лекції від успішних жінок в технологічних галузях про розвиток лідерських навичок, впевненості у власних силах і побудові успішної кар’єри. На часі більше дізнатися про захід, який відбуватиметься у Житомирі вже вдруге.

Коли відбудеться фестиваль та що у його програмі

Упродовж фестивального дня на відвідувачів заходу чекатимуть наукові лабораторії та пізнавальні ігри, військова, поліцейська та рятувальна техніка і обладнання, авіа-тренажер та цифровий планетарій. Можна буде побачити та спробувати в дії сучасні інноваційні технології 3D-друку, робототехніки, віртуальної реальності, взяти участь у конструюванні великого Lego-робота.

Об 11:00 у конференц-залі університету заплановане підписання «Технологічного Пакту для розвитку жінок в STEM-компаніях», який ініційований STEM Коаліцією за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні у партнерстві з Житомирським державним технологічним університетом. Об 13.00 в актовій залі відбудеться круглий стіл «Особливості ЗНО-2019» для майбутніх випускників та їхніх батьків.

Фестиваль триватиме у суботу від 10.00 до 17.00.

Нагадаємо, що в Києві відкрилиУ Житомирі вдруге відбудеться Фестиваль науки і техніки 1У Києві відкриють першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій. Над відкриттям лабораторії працювала компанія Syngenta. Це буде вже шостий заклад у глобальній мережі відповідних Лабораторій компанії. Гостей прийматиме парк UNIT.city, на території якого вже зосереджено багато різноманітних стартапів, компаній та наукових-освітніх закладів у сфері цифрових технологій та IT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: