fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явився мобільний додаток для сортування сміття

V Ukraїni z'javyvsja mobiľnyj dodatok dlja sortuvannja smittja
Співробітники компанії MacPaw в рамках проекту MacPaw Labs створили безкоштовний додаток «Сортуй», яке допоможе українцям правильно сортувати сміття. У ньому зібрані рекомендації по утилізації відходів, а також адреси доступних станцій прийому вторсировини, передає ITC.ua
Spivrobitnyky kompaniї MacPaw v ramkah proektu MacPaw Labs stvoryly bezkoštovnyj dodatok «Sortuj», jake dopomože ukraїncjam pravyľno sortuvaty smittja. U ńomu zibrani rekomendaciї po utylizaciї vidhodiv, a takož adresy dostupnyh stancij pryjomu vtorsyrovyny, peredaje ITC.ua
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У додатку Cортуй є універсальні правила сортування, а також адаптовані до вимог станцій Кіїввторресурс і Україна без сміття. Завантажити безкоштовно його можна з App Store і Google Play. Як використовувати застосунок. Як зазначається на сторінці додатку, Сортуй сповіщатиме про зміни у правилах утилізації відходів і триматиме в курсі важливих новин операторів збору вторсировини. Застосунок буде корисний здебільшого киянам, але користувачам з інших міст точно стануть у нагоді універсальні правила сортування: Пропонуй, і ми залюбки додамо до Сортуй популярних операторів прийому вторсировини з твого рідного міста, — йдеться в описі. Список організацій, куди додаток пропонує передавати відсортовані відходи: Україна без сміття; Кіївміськвторресурс; Екологічні інвестиції; Екологічні переробні технології; Центр управління відходами; Благодійний магазин Ласка; КП Кіївкомунсервіс. Виданню AIN.UA  ідейники з MacPaw розповіли, що спочатку створили додаток для iPad для корпоративного використання. Побачивши, наскільки покращився процес сортування сміття в офісі, хлопці вирішили написати додаток, яким міг би користуватися кожен українець. Так і зявився додаток Сортуй. На його розробку пішло 7 місяців. За цей час в проекті взяли участь понад 10 співробітників MacPaw, серед них — програмісти, тестувальники, дизайнери, копірайтери, фахівці в області маркетингу та PR. До слова, раніше ми повідомляли про презентацію кліпу гурту  ONUKA під назвою Strum, яким розпочинають екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Усі кошти від монетизації кліпу на YouTube будуть перераховуватись на підтримку громадської організації Україна без сміття і міської мусоросортувальної станції.
Реклама 👇 Замовити

У додатку «Cортуй» є універсальні правила сортування, а також адаптовані до вимог станцій «Кіїввторресурс» і «Україна без сміття». Завантажити безкоштовно його можна з App Store і Google Play.

Як використовувати застосунок

Як зазначається на сторінці додатку, «Сортуй» сповіщатиме про зміни у правилах утилізації відходів і триматиме в курсі важливих новин операторів збору вторсировини. Застосунок буде корисний здебільшого киянам, але користувачам з інших міст точно стануть у нагоді універсальні правила сортування: «Пропонуй, і ми залюбки додамо до «Сортуй» популярних операторів прийому вторсировини з твого рідного міста», — йдеться в описі.

Список організацій, куди додаток пропонує передавати відсортовані відходи:

  • «Україна без сміття»;
  • «Кіївміськвторресурс»;
  • «Екологічні інвестиції»;
  • «Екологічні переробні технології»;
  • «Центр управління відходами»;
  • Благодійний магазин «Ласка»;
  • КП «Кіївкомунсервіс».

Виданню AIN.UA  ідейники з MacPaw розповіли, що спочатку створили додаток для iPad для корпоративного використання. Побачивши, наскільки покращився процес сортування сміття в офісі, хлопці вирішили написати додаток, яким міг би користуватися кожен українець. Так і з’явився додаток «Сортуй». На його розробку пішло 7 місяців. За цей час в проекті взяли участь понад 10 співробітників MacPaw, серед них — програмісти, тестувальники, дизайнери, копірайтери, фахівці в області маркетингу та PR.

01/ 04

До слова, раніше ми повідомлялиВ Україні з'явився мобільний додаток для сортування сміття 1ONUKA презентувала кліп, який зняли на сміттєзвалищі про презентацію кліпу гурту  ONUKA під назвою «Strum», яким розпочинають екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Усі кошти від монетизації кліпу на YouTube будуть перераховуватись на підтримку громадської організації «Україна без сміття» і міської мусоросортувальної станції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: