fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Чи потрібен бізнесу штучний інтелект — розкажуть на AI Conference Kyiv

Čy potriben biznesu štučnyj intelekt — rozkažuť na AI Conference Kyiv
14 листопада у столиці України відбудеться AI Conference Kyiv – конференція для тих, хто хоче дізнатись про основи штучного інтелекту і його застосування в бізнесі. Захід організовує Smile-Expo – компанія, яка вже 12 років проводить івенти з інноваційних технологій
14 lystopada u stolyci Ukraїny vidbudeťsja AI Conference Kyiv – konferencija dlja tyh, hto hoče diznatyś pro osnovy štučnogo intelektu i jogo zastosuvannja v biznesi. Zahid organizovuje Smile-Expo – kompanija, jaka vže 12 rokiv provodyť iventy z innovacijnyh tehnologij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конференція складається з 3 тематичних блоків: Штучний інтелект, Інтернет речей і Чат-боти. Обговорення на AI Conference Kyiv Спікери розкажуть про застосування цих технологій у бізнесі. Ключові теми: як зменшити кількість помилок, які допускає людина; як здешевити і автоматизувати виробництво; як отримати нових клієнтів і прискорити процес обслуговування; які особливості технічної розробки IT-рішень; які платформи найкраще використовувати для створення прототипів. Про демозону. На заході буде виставкова зона з українськими новинками зі світу AI, IoT і чат-ботів. Кожен із гостей матиме можливість познайомитися з авторами АI-платформ, побачити останні розробки і дізнатися більше про роботу розумних пристроїв. Про Битву стартапів. Захід завершить Битва стартапів, учасники якої – підприємці та розробники з AI- й IoT-галузей. Журі оцінить нові проекти, порадить, як їх удосконалити та скоригувати. Найкращий учасник отримає бонус від команди організаторів. Кому буде цікаво. AI Conference Kyiv зацікавить усіх, хто виявляє бажання використовувати AI для оптимізації робочих процесів: власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників IT-відділів, розробників, маркетологів. Місце проведення. Конференція відбудеться в Tao Event Hall за адресою: вул. Басейна, 2а, комплекс Арена-Сіті, 4 поверх. Час роботи: 10:00-18:00. AI Conference Kyiv – це новий формат конференції про штучний інтелект для бізнесу від Smile-Expo. Раніше компанія проводила окремі заходи з AI, IoT і чат-ботів. Завітайте і дізнайтеся про можливості новітніх технологій для бізнесу! Реєстрація – на офіційному сайті AI Conference Kyiv. Нагадаємо, що у Києві безкоштовно вивчатимуть штучний інтелект.
Реклама 👇 Замовити

Конференція складається з 3 тематичних блоків: «Штучний інтелект», «Інтернет речей» і «Чат-боти».

Обговорення на AI Conference Kyiv

Спікери розкажуть про застосування цих технологій у бізнесі. Ключові теми:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • як зменшити кількість помилок, які допускає людина;
  • як здешевити і автоматизувати виробництво;
  • як отримати нових клієнтів і прискорити процес обслуговування;
  • які особливості технічної розробки IT-рішень;
  • які платформи найкраще використовувати для створення прототипів.

Про демозону

На заході буде виставкова зона з українськими новинками зі світу AI, IoT і чат-ботів. Кожен із гостей матиме можливість познайомитися з авторами АI-платформ, побачити останні розробки і дізнатися більше про роботу розумних пристроїв.

Про Битву стартапів

Захід завершить Битва стартапів, учасники якої – підприємці та розробники з AI- й IoT-галузей. Журі оцінить нові проекти, порадить, як їх удосконалити та скоригувати. Найкращий учасник отримає бонус від команди організаторів.

Кому буде цікаво

AI Conference Kyiv зацікавить усіх, хто виявляє бажання використовувати AI для оптимізації робочих процесів: власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників IT-відділів, розробників, маркетологів.

Місце проведення

Конференція відбудеться в Tao Event Hall за адресою: вул. Басейна, 2а, комплекс «Арена-Сіті», 4 поверх.

Час роботи: 10:00-18:00.

AI Conference Kyiv – це новий формат конференції про штучний інтелект для бізнесу від Smile-Expo. Раніше компанія проводила окремі заходи з AI, IoT і чат-ботів.

Завітайте і дізнайтеся про можливості новітніх технологій для бізнесу!

Реєстрація – на офіційному сайті AI Conference Kyiv.

Нагадаємо, що у Києві безкоштовно вивчатимутьЧи потрібен бізнесу штучний інтелект — розкажуть на AI Conference Kyiv 1У Києві безкоштовно вивчатимуть штучний інтелект штучний інтелект.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: