fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Вінницькі студенти вивчатимуть Гарвардський курс програмування

Vinnyćki studenty vyvčatymuť Garvardśkyj kurs programuvannja
Легендарний Гарвардський курс CS50 з основ програмування додано до обов’язкової програми вивчення студентів кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету. Це стало можливим завдяки ініціативі координатора Фонду BrainBasket та за сумісництвом викладача курсу в університеті Євгена Шемета
Legendarnyj Garvardśkyj kurs CS50 z osnov programuvannja dodano do obov’jazkovoї programy vyvčennja studentiv kafedry komp’juternyh nauk Vinnyćkogo nacionaľnogo tehničnogo universytetu. Ce stalo možlyvym zavdjaky iniciatyvi koordynatora Fondu BrainBasket ta za sumisnyctvom vykladača kursu v universyteti Jevgena Šemeta
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З вересня цього року, понад 70 студентів вишу вже отримують знання з основ програмування від топового університету світу. CS50 – це вступний курс з комп’ютерних технологій Гарвардського, а також Єльського університетів. Що варто знати про цей курс. Курс розроблений професором Гарвардського університету Девідом Малланом для студентів свого вишу і є важливим тим, що розвиває неформальний підхід до вирішення задач. Цей курс може бути імплементовано в навчальні програми інших університетів України, адже для цього є всі необхідні умови. Викладачі кажуть, що спочатку курс викладався для студентів факультативно і результати були досить гарні, тому було прийнято рішення запропонувати включити його до обовязкової навчальної програми. Завдяки тому, що курс схвалено Міністерством освіти та науки України, а університет зацікавлений у викладанні даного курсу  проблем з його імплементацією не було. Угода про співпрацю вишу та Фонду BrainBasket була підписана без труднощів.  У Вінниці я викладаю даний курс в рамках дисципліни першого курсу Алгоритмізація та основи програмування. Студенти зацікавлені у вивченні й вже є успішно виконані перші практичні завдання. Оригінальна мова відео-курсу — англійська, але практичну частину завдань ми переклали. Крім того, серед слухачів курсу є 6 іноземних студентів з Анголи, Ємену, Ізраїлю та Намібії. Євген Шемет. викладач ВНТУ. Завдяки співпраці BrainBasket з Гарвардом студенти вишу, які пройдуть курс CS50, мають змогу отримати оригінальні сертифікати американського університету. Крім того, у планах Фонду є переклад нової версії курсу українською мовою. Чому програмування не таке просте, як здається — читайте у матеріалі Наталії Соколовської.
Реклама 👇 Замовити

З вересня цього року, понад 70 студентів вишу вже отримують знання з основ програмування від топового університету світу. CS50 – це вступний курс з комп’ютерних технологій Гарвардського, а також Єльського університетів.

Що варто знати про цей курс

Курс розроблений професором Гарвардського університету Девідом Малланом для студентів свого вишу і є важливим тим, що розвиває неформальний підхід до вирішення задач.

Цей курс може бути імплементовано в навчальні програми інших університетів України, адже для цього є всі необхідні умови.

Викладачі кажуть, що спочатку курс викладався для студентів факультативно і результати були досить гарні, тому було прийнято рішення запропонувати включити його до обов’язкової навчальної програми. Завдяки тому, що курс схвалено Міністерством освіти та науки України, а університет зацікавлений у викладанні даного курсу  проблем з його імплементацією не було. Угода про співпрацю вишу та Фонду BrainBasket була підписана без труднощів. 

У Вінниці я викладаю даний курс в рамках дисципліни першого курсу «Алгоритмізація та основи програмування». Студенти зацікавлені у вивченні й вже є успішно виконані перші практичні завдання. Оригінальна мова відео-курсу — англійська, але практичну частину завдань ми переклали. Крім того, серед слухачів курсу є 6 іноземних студентів з Анголи, Ємену, Ізраїлю та Намібії

Євген Шемет, викладач ВНТУ

Завдяки співпраці BrainBasket з Гарвардом студенти вишу, які пройдуть курс CS50, мають змогу отримати оригінальні сертифікати американського університету. Крім того, у планах Фонду є переклад нової версії курсу українською мовою.

Чому програмування не таке просте, як здається — читайтеВінницькі студенти вивчатимуть Гарвардський курс програмування 1Чому програмування не таке просте, як здається у матеріалі Наталії Соколовської.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: