fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як здобути професію майбутнього — на Youth Generation Conference

Jak zdobuty profesiju majbutńogo — na Youth Generation Conference
18 листопада міжнародна молодіжна організація AIESEC проводить у Києві щорічну конференцію YouthGeneration Conference, участь в якій візьмуть понад 400 делегатів з усієї України. Її метою є розвиток підприємництва та професійних компетенцій серед молоді для їхнього подальшого успішного працевлаштування
18 lystopada mižnarodna molodižna organizacija AIESEC provodyť u Kyjevi ščoričnu konferenciju YouthGeneration Conference, učasť v jakij viźmuť ponad 400 delegativ z usijeї Ukraїny. Її metoju je rozvytok pidpryjemnyctva ta profesijnyh kompetencij sered molodi dlja їhńogo podaľšogo uspišnogo pracevlaštuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Молодь з усієї України з’їдеться на Youth Generation Conference, щоб обговорити провідні тенденції побудови кар’єри майбутнього. Чому варто відвідати конференцію? Міжнародна молодіжна організація AIESEC займається розвитком лідерських та професійних якостей молоді через програми міжнародних стажувань. Організовуючи у Києві та інших містах України конференції та форуми, вона створює платформу для комунікації проактивної молоді, провідних українських компаній та громадських організацій. Що чекає на учасників Youth Generation Conference . Нетворкінг — платформа для спілкування, нових знайомств та зв’язків. Знання — інструменти для особистого і професійного розвитку. Практика — можливість вирішувати реальні кейси компаній, створювати ідею стартапу з іншими учасниками конференції. Для учасників заходу будуть відкриті напрями, у яких вони зможуть прокачати свої навики. ТВОЯ ІДЕЯ — для тих, хто планує запустити стартап або відкрити власний бізнес. Спікери секції поділяться з учасниками порадами, як реалізувати власний проект — від етапу ідеї і до її успішного втілення в життя. Вирішення бізнес-кейсів оцінюватимуть досвідчені стартапери та бізнесмени. ТВОЯ КАР’ЄРА — для людей, що прагнуть розвиватись у конкретній сфері та навчитись правильно продавати себе працедавцям. У цій секції делегати отримають поради та підказки щодо роботи та побудови кар’єри, будуть взаємодіяти з представниками корпоративного сектору та візьмуть участь у воркшопах від професіоналів різних сфер бізнесу. Зареєструватися для участі можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Молодь з усієї України з’їдеться на Youth Generation Conference, щоб обговорити провідні тенденції побудови кар’єри майбутнього. Чому варто відвідати конференцію?

Міжнародна молодіжна організація AIESEC займається розвитком лідерських та професійних якостей молоді через програми міжнародних стажувань. Організовуючи у Києві та інших містах України конференції та форуми, вона створює платформу для комунікації проактивної молоді, провідних українських компаній та громадських організацій.

Що чекає на учасників Youth Generation Conference 

  • Нетворкінг — платформа для спілкування, нових знайомств та зв’язків.
  • Знання — інструменти для особистого і професійного розвитку.
  • Практика — можливість вирішувати реальні кейси компаній, створювати ідею стартапу з іншими учасниками конференції.

Як здобути професію майбутнього — навчать на Youth Generation Conference

Для учасників заходу будуть відкриті напрями, у яких вони зможуть прокачати свої навики.

ТВОЯ ІДЕЯ — для тих, хто планує запустити стартап або відкрити власний бізнес. Спікери секції поділяться з учасниками порадами, як реалізувати власний проект — від етапу ідеї і до її успішного втілення в життя. Вирішення бізнес-кейсів оцінюватимуть досвідчені стартапери та бізнесмени.

ТВОЯ КАР’ЄРА — для людей, що прагнуть розвиватись у конкретній сфері та навчитись правильно «продавати» себе працедавцям. У цій секції делегати отримають поради та підказки щодо роботи та побудови кар’єри, будуть взаємодіяти з представниками корпоративного сектору та візьмуть участь у воркшопах від професіоналів різних сфер бізнесу.

Як здобути професію майбутнього — навчать на Youth Generation Conference

Зареєструватися для участі можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: