fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створили Telegram-бота для безкоштовної правничої допомоги

V Ukraїni stvoryly Telegram-bota dlja bezkoštovnoї pravnyčoї dopomogy
Новий сервіс в Telegram направляє запити людей до фахівців, які нададуть українцям безкоштовну юридичну консультацію, передає Економічна правда. Юрист із Запоріжжя Володимир Голуб реалізував ідею за допомогою технічного розробника
Novyj servis v Telegram napravljaje zapyty ljudej do fahivciv, jaki nadaduť ukraїncjam bezkoštovnu jurydyčnu konsuľtaciju, peredaje Ekonomična pravda. Juryst iz Zaporižžja Volodymyr Golub realizuvav ideju za dopomogoju tehničnogo rozrobnyka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Telegram-бот Мій Юрист надає можливість людині обрати галузь права, в якій їй необхідна консультація, і поділитися своєю локацією, якщо вона хоче знайти юриста поблизу. Як працює Telegram-бот. Бот, ґрунтуючись на даних галузі та локації, звертається із запитом до бази юристів, обирає найбільш відповідного фахівця і підключає його до чату з вами. У юристів окремий бот  — Мій Клієнт. Спеціаліст реєструється в боті для надання консультацій, вказує галузі права, в яких він є фахівцем, своє місце роботи і посаду, і ділиться своєю локацією. Після реєстрації він потрапляє у базу. Коли у клієнта виникає питання, бот Мій Юрист обирає з бази десять рандомних юристів, які знаходяться найближче по локації з клієнтом, і відправляє їм питання з кнопкою відповісти. Хто перший натисне на кнопку — той і підключиться до діалогу з клієнтом. Щоб максимально скоротити час очікування консультації — бот кожні дві хвилини вибирає наступну десятку юристів за тими ж критеріями і відправляє їм питання. Цей процес завершується, коли хтось із юристів натисне кнопку відповісти. Також сервіс передбачає рейтинг юристів. Клієнти можуть залишати відгуки у вигляді оцінок і бачити середню оцінку юриста, який відповідає на питання. Окрім цього, бот  дає можливість поскаржитися і на недобросовісних юристів, і на хамовитих клієнтів. Користувачі, які отримають дві скарги, будуть обмежені у використанні сервісу. Автор ідеї підкреслив, що проект є соціальним, тому користування ним — безкоштовне. Нагадаємо, раніше ми писали про новий проект, який дозволятиме пересилати криптовалюту через месенджер Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Telegram-бот «Мій Юрист» надає можливість людині обрати галузь права, в якій їй необхідна консультація, і поділитися своєю локацією, якщо вона хоче знайти юриста поблизу.

Як працює Telegram-бот

Бот, ґрунтуючись на даних галузі та локації, звертається із запитом до бази юристів, обирає найбільш відповідного фахівця і підключає його до чату з вами.

У юристів окремий бот  — «Мій Клієнт». Спеціаліст реєструється в боті для надання консультацій, вказує галузі права, в яких він є фахівцем, своє місце роботи і посаду, і ділиться своєю локацією. Після реєстрації він потрапляє у базу. Коли у клієнта виникає питання, бот «Мій Юрист» обирає з бази десять рандомних юристів, які знаходяться найближче по локації з клієнтом, і відправляє їм питання з кнопкою «відповісти». Хто перший натисне на кнопку — той і підключиться до діалогу з клієнтом.

Щоб максимально скоротити час очікування консультації — бот кожні дві хвилини вибирає наступну десятку юристів за тими ж критеріями і відправляє їм питання. Цей процес завершується, коли хтось із юристів натисне кнопку «відповісти». Також сервіс передбачає рейтинг юристів. Клієнти можуть залишати відгуки у вигляді оцінок і бачити середню оцінку юриста, який відповідає на питання. Окрім цього, бот  дає можливість поскаржитися і на недобросовісних юристів, і на хамовитих клієнтів. Користувачі, які отримають дві скарги, будуть обмежені у використанні сервісу. Автор ідеї підкреслив, що проект є соціальним, тому користування ним — безкоштовне.

Нагадаємо, раніше ми писалиВ Україні створили Telegram-бота для безкоштовної правничої допомоги 1У Telegram тепер можна пересилати криптовалюту про новий проект, який дозволятиме пересилати криптовалюту через месенджер Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: