fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці створили додаток для екскурсії Чорнобилем в AR

Ukraїnci stvoryly dodatok dlja ekskursiї Čornobylem v AR
Державне агентство з управління зоною відчуження створили додаток доповненої реальності, який дає змогу побачити чорнобильську «Арку»
Deržavne agentstvo z upravlinnja zonoju vidčužennja stvoryly dodatok dopovnenoї reaľnosti, jakyj daje zmogu pobačyty čornobyľśku «Arku»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Додаток доповненої реальності Арка AR дає можливість будь-якому власникові смартфона побувати онлайн під новим безпечним конфайнментом і детально роздивитись конструкції арки та об’єкта Укриття. Які можливості додатку. В агентстві повідомляють, що користувач зможете побачити все до найменших деталей, адже картинку в додатку можна збільшити до розмірів виставкового стенду. Програма доповненої реальності дозволяє візуалізувати обєкти, ніби вони знаходяться поряд з людиною. Потрібно лише завантажити додаток і спрямувати телефон на маркер. Обєкти АЕС можна обертати, змінювати кут огляду, а також заглядати всередину АЕС. У додатку Арка AR побачите: Зовнішній вигляд Арки нового безпечного конфайнмента. Будову Арки в розрізі і елементи конструкцій Саркофаг, який звели над зруйнованим 4-м енергоблоком.   Додаток безкоштовний для завантаження.  Завантажити додаток можна вже сьогодні на App Store та Play Market. Для коректної роботи додатку треба завантажити Image Target, роздрукувати його або відкрити на будь-якому іншому пристрої та навести камеру смартфона на зображення. Додамо, що захисну споруду над обєктом Укриття над зруйнованим IV енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції планують ввести в експлуатацію в грудні.
Реклама 👇 Замовити

Додаток доповненої реальності «Арка AR» дає можливість будь-якому власникові смартфона побувати онлайн під новим безпечним конфайнментом і детально роздивитись конструкції арки та об’єкта «Укриття».

Які можливості додатку

В агентстві повідомляють, що користувач зможете побачити все до найменших деталей, адже картинку в додатку можна збільшити до розмірів виставкового стенду. Програма доповненої реальності дозволяє візуалізувати об’єкти, ніби вони знаходяться поряд з людиною. Потрібно лише завантажити додаток і спрямувати телефон на маркер. Об’єкти АЕС можна обертати, змінювати кут огляду, а також заглядати всередину АЕС.

У додатку «Арка AR» побачите:

  • Зовнішній вигляд «Арки» нового безпечного конфайнмента.
  • Будову «Арки» в розрізі і елементи конструкцій
  • Саркофаг, який звели над зруйнованим 4-м енергоблоком.

 

01/ 03

Додаток безкоштовний для завантаження.  Завантажити додаток можна вже сьогодні на App Store та Play Market. Для коректної роботи додатку треба завантажити Image Target, роздрукувати його або відкрити на будь-якому іншому пристрої та навести камеру смартфона на зображення.

Додамо, що захисну споруду над об’єктом «Укриття» над зруйнованим IV енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції планують ввестиУкраїнці створили додаток для екскурсії Чорнобилем в AR 1У грудні над ЧАЕС з’явиться додаткове укриття в експлуатацію в грудні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: