fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська платформа освітніх проектів потрапила у фінал Європейського конкурсу

Ukraїnśka platforma osvitnih proektiv potrapyla u final Jevropejśkogo konkursu
Українська освітня краудфандингова платформа GoF увійшла до фіналу Європейського конкурсу соціальних інновацій, який вже шостий рік проводиться з ініціативи Європейської комісії
Ukraїnśka osvitnja kraudfandyngova platforma GoF uvijšla do finalu Jevropejśkogo konkursu sociaľnyh innovacij, jakyj vže šostyj rik provodyťsja z iniciatyvy Jevropejśkoї komisiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  GoF — це краудфандингова платформа освітніх проектів, яка допомагає шкільним командам, учням, вчителям та батькам реалізовувати власні освітні проекти. Зараз на платформі проходить програма Сходини. Вона є однією з наймасштабніший освітніх ініціатив покликаних покращити якість навчання в школах Луганської і Донецької областей. Що відомо про конкурс та діяльність платформи. Всього для участі в конкурсі зареєструвалось близько 700 команд з різних куточків Європи. Фінал змагання та оголошення переможців відбудеться 8 листопада в Брюсселі. Три найкращі команди отримають призи від партнерів та фінансову підтримку для власного проекту в розмірі до 50 000 €. За словами керівниці організації GoF Олени Шульги, створюючи GoF  хотіли дати можливість саме командам освітян, учнів та батьків вільно експериментувати шукаючи шляхи вирішення власних освітніх проблем: За 2 роки існування платформи ми маємо десятки історій успіху, від локальних, які змінили формати навчання в окремих школах, до тих, що ініціювали зміни на державному рівні. Той факт, що з 700 ініціатив, що подавалися ми увійшли в десятку, свідчить про те, що наш досвід цікавий Європі, й ми можемо його масштабувати Європейський конкурс соціальних інновацій – це загальноєвропейський конкурс, який організовують вже 6 років поспіль за ініціативи Європейської комісії. Цьогорічне змагання проводиться під гаслом RE: THINK LOCAL, адже організатори мають на меті знайти найбільш інноваційні локальні проекти, продукти, послуги та бізнес-моделі, що дали б змогу молодим людям повною мірою брати участь у зміні соціально-економічного становища країн. Нагадаємо, команда Першої благодійної торгової платформи Мурахи стала переможцем у конкурсі SME Star Awards, започаткованим Європейським Парламентом.
Реклама 👇 Замовити

GoF — це краудфандингова платформа освітніх проектів, яка допомагає шкільним командам, учням, вчителям та батькам реалізовувати власні освітні проекти. Зараз на платформі проходить програма «Сходини». Вона є однією з наймасштабніший освітніх ініціатив покликаних покращити якість навчання в школах Луганської і Донецької областей.

Що відомо про конкурс та діяльність платформи

Всього для участі в конкурсі зареєструвалось близько 700 команд з різних куточків Європи. Фінал змагання та оголошення переможців відбудеться 8 листопада в Брюсселі. Три найкращі команди отримають призи від партнерів та фінансову підтримку для власного проекту в розмірі до 50 000 €.

За словами керівниці організації GoF Олени Шульги, створюючи GoF  хотіли дати можливість саме командам освітян, учнів та батьків вільно експериментувати шукаючи шляхи вирішення власних освітніх проблем: «За 2 роки існування платформи ми маємо десятки історій успіху, від локальних, які змінили формати навчання в окремих школах, до тих, що ініціювали зміни на державному рівні. Той факт, що з 700 ініціатив, що подавалися ми увійшли в десятку, свідчить про те, що наш досвід цікавий Європі, й ми можемо його масштабувати»

Європейський конкурс соціальних інновацій – це загальноєвропейський конкурс, який організовують вже 6 років поспіль за ініціативи Європейської комісії. Цьогорічне змагання проводиться під гаслом «RE: THINK LOCAL», адже організатори мають на меті знайти найбільш інноваційні локальні проекти, продукти, послуги та бізнес-моделі, що дали б змогу молодим людям повною мірою брати участь у зміні соціально-економічного становища країн.

Нагадаємо, команда Першої благодійної торгової платформи «Мурахи» сталаУкраїнська платформа освітніх проектів потрапила у фінал Європейського конкурсу 1Українська благодійна онлайн-платформа виграла у конкурсі від Європарламенту переможцем у конкурсі SME Star Awards, започаткованим Європейським Парламентом.

01/ 02

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: