fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС відмовляються від готівки на користь «безконтакту» — дані Mastercard

U JeS vidmovljajuťsja vid gotivky na korysť «bezkontaktu» — dani Mastercard
В Європі кожна друга транзакція здійснюється безконтактно.  Така технологія є найпопулярнішим способом безготівкових платежів, що підтверджують дослідження Mastercard
V Jevropi kožna druga tranzakcija zdijsnjujeťsja bezkontaktno.  Taka tehnologija je najpopuljarnišym sposobom bezgotivkovyh plateživ, ščo pidtverdžujuť doslidžennja Mastercard
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За рік кількість таких транзакцій зросла на 97%. У більшості європейських країн, серед яких Данія, Греція, Угорщина та Польща, частка contactless оплат у фізичних торгових точках перевищує 50%, зазначають у Mastercard. Чому в Європі переходять на безконтактну технологію. Країни Європи постійно вдосконалюють регіональну технологічну інфраструктуру. Одним із основних напрямів, що стимулює популяризацію там безконтактної технології, є транспортні системи. Саме тут є найбільша потреба в швидких та безпечних розрахунках, тому кількість безконтактних оплат у громадському транспорті постійно зростає. Європейські країни суттєво змінюють платіжну поведінку споживачів, щоб збільшити використання безконтактної технології. Наприклад, у Польщі частка безконтактних транзакцій за рік склала понад 80%. Багато європейських країн успішно будують cashless економіку: населення з легкістю відмовляється від готівки і швидко переходить до використання безконтактних технологій. Ці результати свідчать про безконтактну революцію в Європі, оскільки споживачі потребують швидких та зручних методів оплати, яким вони можуть довіряти, — повідомляє прес-служба Mastercard. Як зазначив президент Mastercard Europe Хавєр Перес,  характерною особливістю для всіх країн Європи є готовність самих споживачів активно використовувати безконтактну технологію. Спостерігається як на європейських ринках стабільно зростає популярність безконтактної технології завдяки високій довірі споживачів до таких розрахунків. Як працює технологія в київській підземці. У київському метрополітені вже понад 35 млн поїздок оплачено безконтактними банківськими картками. Щодня здійснюється понад 100 тисяч транзакцій. Mastercard стандартизувати технологію і  до 2020 року всі POS-термінали у Європі будуть безконтактними. До речі, про те, як транспорт змінює платіжну поведінку людей розповідав директор з розвитку бізнесу MasterCard в Україні Сергій Францішко. В нашому матеріалі навели основні тези його виступу.
Реклама 👇 Замовити

За рік кількість таких транзакцій зросла на 97%. У більшості європейських країн, серед яких Данія, Греція, Угорщина та Польща, частка contactless оплат у фізичних торгових точках перевищує 50%, зазначають у Mastercard.

Чому в Європі переходять на безконтактну технологію

Країни Європи постійно вдосконалюють регіональну технологічну інфраструктуру. Одним із основних напрямів, що стимулює популяризацію там безконтактної технології, є транспортні системи. Саме тут є найбільша потреба в швидких та безпечних розрахунках, тому кількість безконтактних оплат у громадському транспорті постійно зростає.

«Європейські країни суттєво змінюють платіжну поведінку споживачів, щоб збільшити використання безконтактної технології. Наприклад, у Польщі частка безконтактних транзакцій за рік склала понад 80%. Багато європейських країн успішно будують cashless економіку: населення з легкістю відмовляється від готівки і швидко переходить до використання безконтактних технологій. Ці результати свідчать про «безконтактну революцію» в Європі, оскільки споживачі потребують швидких та зручних методів оплати, яким вони можуть довіряти», — повідомляє прес-служба Mastercard.

Як зазначив президент Mastercard Europe Хав’єр Перес,  характерною особливістю для всіх країн Європи є готовність самих споживачів активно використовувати безконтактну технологію. Спостерігається як на європейських ринках стабільно зростає популярність безконтактної технології завдяки високій довірі споживачів до таких розрахунків.

У ЄС відмовляються від готівки на користь «безконтакту» — дані Mastercard 1

Як працює технологія в київській підземці

У київському метрополітені вже понад 35 млн поїздок оплачено безконтактними банківськими картками. Щодня здійснюється понад 100 тисяч транзакцій. Mastercard стандартизувати технологію і  до 2020 року всі POS-термінали у Європі будуть безконтактними.

До речі, про те, як транспорт змінює платіжну поведінку людей розповідав директор з розвитку бізнесу MasterCard в Україні Сергій Францішко. В нашому матеріалі навелиУ ЄС відмовляються від готівки на користь «безконтакту» — дані Mastercard 2Сергій Францішко, MasterCard Ukraine: «Транспорт змінює платіжну поведінку людей» основні тези його виступу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: