fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна отримає 5 млн євро на інфраструктуру в рамках Дунайської програми

Ukraїna otrymaje 5 mln jevro na infrastrukturu v ramkah Dunajśkoї programy
Україна ратифікувала Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Це дасть доступ до коштів на безоплатній основі для розвитку інфраструктурних проектів. Інформацію поширено Урядовим порталом
Ukraїna ratyfikuvala Ugodu pro finansuvannja Dunajśkoї transnacionaľnoї programy. Ce dasť dostup do koštiv na bezoplatnij osnovi dlja rozvytku infrastrukturnyh proektiv. Informaciju pošyreno Urjadovym portalom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  19 вересня український парламент 246 голосами проголосував відповідний закон №0196. Відтак Україна отримає фінансування, що дасть змогу здійснювати спільні з ЄС проекти в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а також розвивати громади регіону. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Що отримає Україна в рамках міжнародної програми. В рамках програми ЄС надає для України на безоплатній основі 5 млн євро для проектів, що відбиратимуться на конкурсній основі за правилами програми. Передбачається 4 напрямки проектів: Інноваційність та соціальна відповідальність, Навколишнє середовище та культурна відповідальність, Покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність, Ефективне урядування в Дунайському регіоні. Реалізація проектів зміцнить міжрегіональне та транскордонне співробітництво і партнерство у сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, підприємництва, комунікаційних мереж, культури, освіти, туризму, охорони здоров’я тощо, — цитує Урядовий портал очільника відомства. Нагадаємо, Угода про фінансування Дунайської транснаціональної програми була підписана Україною в грудні 2017 року. Програма є одним з фінансових інструментів Європейського Союзу з реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, участь у якій відкриває українським партнерам можливість отримати фінансування та впроваджувати спільні проекти разом з партнерами з європейських країн Дунайського регіону. Раніше ми інформували про обсяги донорських інвестицій на різні напрямки реформ в Україні. Найбільшу суму коштів було скеровано за I півріччя 2018 року на сектор національної безпеки.
Реклама 👇 Замовити

19 вересня український парламент 246 голосами проголосував відповідний закон №0196. Відтак Україна отримає фінансування, що дасть змогу здійснювати спільні з ЄС проекти в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а також розвивати громади регіону. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Що отримає Україна в рамках міжнародної програми

«В рамках програми ЄС надає для України на безоплатній основі 5 млн євро для проектів, що відбиратимуться на конкурсній основі за правилами програми. Передбачається 4 напрямки проектів: «Інноваційність та соціальна відповідальність», «Навколишнє середовище та культурна відповідальність», «Покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність», «Ефективне урядування в Дунайському регіоні». Реалізація проектів зміцнить міжрегіональне та транскордонне співробітництво і партнерство у сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, підприємництва, комунікаційних мереж, культури, освіти, туризму, охорони здоров’я тощо», — цитує Урядовий портал очільника відомства.

Нагадаємо, Угода про фінансування Дунайської транснаціональної програми була підписана Україною в грудні 2017 року. Програма є одним з фінансових інструментів Європейського Союзу з реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, участь у якій відкриває українським партнерам можливість отримати фінансування та впроваджувати спільні проекти разом з партнерами з європейських країн Дунайського регіону.

Раніше ми інформувалиУкраїна отримає 5 млн євро на інфраструктуру в рамках Дунайської програми 1$1,1 млрд за півріччя отримала Україна для нацбезпеки та оборони про обсяги донорських інвестицій на різні напрямки реформ в Україні. Найбільшу суму коштів було скеровано за I півріччя 2018 року на сектор національної безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: