fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські фуд-ритейлери закликають спростити паралельний імпорт

Ukraїnśki fud-rytejlery zaklykajuť sprostyty paraleľnyj import
Керівництво ритейлерів «Метро Кеш енд Керрі Україна», «Ашан Україна Гіпермаркет», «Сільпо-Фуд», «Новус Україна» та «Білла Україна» підписали звернення до представників уряду та парламенту з проханням розглянути законопроект про спрощення паралельного імпорту. Про це інформує Retailers
Kerivnyctvo rytejleriv «Metro Keš end Kerri Ukraїna», «Ašan Ukraїna Gipermarket», «Siľpo-Fud», «Novus Ukraїna» ta «Billa Ukraїna» pidpysaly zvernennja do predstavnykiv urjadu ta parlamentu z prohannjam rozgljanuty zakonoproekt pro sproščennja paraleľnogo importu. Pro ce informuje Retailers
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Отримувачами листа про паралельний імпорт зазначено Премєр-Міністра України та Голову Верховної Ради України. Що таке паралельний імпорт і чому це важливо для розвитку ритейлу. Паралельний імпорт — це ввезення оригінального товару, що був запроваджений в обіг у іншій країні, без дозволу правовласника в Україні, де така діяльність є легальною. Зараз до українського парламенту подано відповідний законопроект №4614. Він перебуває на розгляді із травня 2018 року. Ми переконані, що паралельний імпорт може стати дієвим конкурентним інструментом, котрий змінить поточний стан справ, коли українські споживачі змушені купувати товари лише у сертифікованих / прямих дистрибюторів за завищеними цінами, які насправді монополізували ринок, — прокоментував ініціативу генеральний директор Metro Cash & Carry в Україні Олівє Ланґле. За його словами, при застосуванні моделі паралельного імпорту споживачі отримають доступ до нижчих цін, а це стимулюватиме підприємницьку діяльність та відображатиме конкуренцію на ринку. Проблема розмитнення та паралельного імпорту була вперше публічно піднята у 2017 році, зазначають у Retailers. Тоді очільник Rozetka Владислав Чечоткін повідомляв про випадки, коли блокували пропускання через кордон ґаджетів Meizu, замовлених з іноземних магазинів. Поязували це із неодноразовими письмовими зверненнями правовласника Meizu до Державної фіскальної служби України. Якщо походження товару не викликає сумнівів, виробник гарантує його безпечність для споживачів та відповідність міжнародним стандартам якості — Conformité Européenne — його реалізації на українському ринку не може заважати митниця, — зазначав Чечоткін. Раніше ми розповідали про спільний проект METRO із українськими рестораторами щодо розвитку сучасної національної кухні.
Реклама 👇 Замовити

Отримувачами листа про паралельний імпорт зазначено Прем’єр-Міністра України та Голову Верховної Ради України.

Що таке паралельний імпорт і чому це важливо для розвитку ритейлу

Паралельний імпорт — це ввезення оригінального товару, що був запроваджений в обіг у іншій країні, без дозволу правовласника в Україні, де така діяльність є легальною. Зараз до українського парламенту подано відповідний законопроект №4614. Він перебуває на розгляді із травня 2018 року.

«Ми переконані, що паралельний імпорт може стати дієвим конкурентним інструментом, котрий змінить поточний стан справ, коли українські споживачі змушені купувати товари лише у «сертифікованих» / прямих дистриб’юторів за завищеними цінами, які насправді монополізували ринок», — прокоментував ініціативу генеральний директор Metro Cash & Carry в Україні Олів’є Ланґле. За його словами, при застосуванні моделі паралельного імпорту споживачі отримають доступ до нижчих цін, а це стимулюватиме підприємницьку діяльність та відображатиме конкуренцію на ринку.

Проблема розмитнення та паралельного імпорту була вперше публічно піднята у 2017 році, зазначають у Retailers. Тоді очільник Rozetka Владислав Чечоткін повідомляв про випадки, коли блокували пропускання через кордон ґаджетів Meizu, замовлених з іноземних магазинів. По’язували це із неодноразовими письмовими зверненнями правовласника Meizu до Державної фіскальної служби України. «Якщо походження товару не викликає сумнівів, виробник гарантує його безпечність для споживачів та відповідність міжнародним стандартам якості — Conformité Européenne — його реалізації на українському ринку не може заважати митниця», — зазначав Чечоткін.

Раніше ми розповідалиУкраїнські фуд-ритейлери закликають спростити паралельний імпорт 1Як METRO допомагає рестораторам у розвитку сучасної української кухні про спільний проект METRO із українськими рестораторами щодо розвитку сучасної національної кухні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: