fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Школа Projector запускає курс з продуктового копірайтингу

Škola Projector zapuskaje kurs z produktovogo kopirajtyngu
Продукти змінили підхід до маркетингу та копірайтингу. Вміння писати тексти не робить з вас продуктового копірайтера, адже потрібно розуміти специфіку взаємодії людини з продуктом і контентом, аби дати людям те, що їм потрібно. Тому Projector запустив спеціальний курс Product Copywriting
Produkty zminyly pidhid do marketyngu ta kopirajtyngu. Vminnja pysaty teksty ne robyť z vas produktovogo kopirajtera, adže potribno rozumity specyfiku vzajemodiї ljudyny z produktom i kontentom, aby daty ljudjam te, ščo їm potribno. Tomu Projector zapustyv speciaľnyj kurs Product Copywriting
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Школа Projector набирає студентів на тримісячний курс з продуктового копірайтингу. Стартує програма 27 вересня під кураторством Анастасії Марушевської — керівник відділу комунікацій в Django Stars, головний редактор в Product Tribe. У минулому — співзасновник і креативний директор в агентстві Prorizni. Між маркетингом продуктів у супермаркеті та діджитал-продуктів лежить прірва з інструментів, каналів та постійного пошуку нових підходів. Продуктовий світ працює за іншими схемами, тут не спрацює відеоролик з одним меседжем на 3 млн людей. Тому хороший контент-маркетинг стає власним міні-медіа в середині продукту. Що відбуватиметься протягом трьох місяців. Місяць перший. The Copywriters VS Fake Storytelling будемо писати реальні історії для реальних людей; розбиратися чим відрізняються продуктові історії від рекламних; писати історії на лендінги та в соціальні мережі; створювати evergreen контент, який люди знаходитимуть на першій сторінці Google і через 10 років вчитися любити SEO; навчимося мислити не словами, а ідеями. Місяць другий. Місяць хайпу будемо вчитися ловити хайп і писати статті, які всі хочуть почитати; зариємося в контент-маркетинг; розберемося як писати і адаптовувати матеріали під різні платформи: Medium, Quora, Reddit; навчимося дистрибуції контенту та побудуємо community; опануємо різні формати: lead magnits, white papers, ebooks, newsletters, videos; спробуємо бріфувати інших копірайтерів. Місяць третій. Трохи солодкої стратегії розберемося у процесі розробки продуктів, customer development і знайдемо там своє місце; створимо мікрокопі, блок по UX copywriting; знайдемо теми, які захочуть опублікувати топові медіа; будемо розробляти контент-стратегії, позиціювання та стайл гайди. Якщо цікаво, можна подати заявку та подивитися презентацію цього курсу у Фейсбук-стрімі. До речі, про саму освітню платформу Projector, її формат та курси — в інтервю з керівником Projector Олександром Трегубом.
Реклама 👇 Замовити

Школа Projector набирає студентів на тримісячний курс з продуктового копірайтингу. Стартує програма 27 вересня під кураторством Анастасії Марушевської — керівник відділу комунікацій в Django Stars, головний редактор в Product Tribe. У минулому — співзасновник і креативний директор в агентстві Prorizni.

Між маркетингом продуктів у супермаркеті та діджитал-продуктів лежить прірва з інструментів, каналів та постійного пошуку нових підходів. Продуктовий світ працює за іншими схемами, тут не спрацює відеоролик з одним меседжем на 3 млн людей. Тому хороший контент-маркетинг стає власним міні-медіа в середині продукту.

Що відбуватиметься протягом трьох місяців

Місяць перший. The Copywriters VS Fake Storytelling

 • будемо писати реальні історії для реальних людей;
 • розбиратися чим відрізняються продуктові історії від рекламних;
 • писати історії на лендінги та в соціальні мережі;
 • створювати evergreen контент, який люди знаходитимуть на першій сторінці Google і через 10 років
 • вчитися любити SEO;
 • навчимося мислити не словами, а ідеями.

Місяць другий. Місяць хайпу

 • будемо вчитися ловити хайп і писати статті, які всі хочуть почитати;
 • зариємося в контент-маркетинг;
 • розберемося як писати і адаптовувати матеріали під різні платформи: Medium, Quora, Reddit;
 • навчимося дистрибуції контенту та побудуємо community;
 • опануємо різні формати: lead magnits, white papers, ebooks, newsletters, videos;
 • спробуємо бріфувати інших копірайтерів.

Місяць третій. Трохи солодкої стратегії

 • розберемося у процесі розробки продуктів, customer development і знайдемо там своє місце;
 • створимо мікрокопі, блок по UX copywriting;
 • знайдемо теми, які захочуть опублікувати топові медіа;
 • будемо розробляти контент-стратегії, позиціювання та стайл гайди.

Якщо цікаво, можна подати заявку та подивитися презентацію цього курсу у Фейсбук-стрімі. До речі, про саму освітню платформу Projector, її формат та курси — в інтерв’юШкола Projector запускає курс з продуктового копірайтингу 1Олександр Трегуб, Projector: «Людина має бути зарядженою на результат» з керівником Projector Олександром Трегубом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: