fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Авіакомпанія SkyUp повідомила про запуск регулярних рейсів

Aviakompanija SkyUp povidomyla pro zapusk reguljarnyh rejsiv
Авіакомпанія SkyUp, яка позиціонує себе як перший національний лоу-кост, відклала на зимовий період початок виконання регулярних рейсів, повідомляє «ЛІГА»
Aviakompanija SkyUp, jaka pozycionuje sebe jak peršyj nacionaľnyj lou-kost, vidklala na zymovyj period počatok vykonannja reguljarnyh rejsiv, povidomljaje «LIGA»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомив гендиректор SkyUp Євген Хайнацкий, відкриття перших лоу-кост рейсів розпочнеться у зимову навігацію. Чому відклали регулярні рейси. Раніше компанія збиралася відкрити продаж квитків на перші регулярні рейси в липні 2018 року. Зараз перевізник виконує чартерні польоти в інтересах туроператора Join UP! з Києва (Жуляни), Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя на курорти Єгипту, Албанії та Туреччини. За словами Хайнацького, реалізація планів трохи затримується. Початок регулярних рейсів залежить від поставки літаків. Зараз компанія очікує отримання третього літака. Сподіваються, що до кінця вересня він буде внесений до реєстру цивільних повітряних суден Державіаслужби. В жовтні анонсують про початок продажів квитків на регулярні рейси. Як уточнив гендиректор, можливо авіакомпанія відкриє перші регулярні рейси в жовтні, а програма польотів виконуватимуть в зимову навігацію — кінець жовтня-2018 — березень-2019 роки). Крім того, до кінця року компанія планує розширити флот: Ми прагнемо до цифри пять. До кінця вересня у нас буде три літаки і ще два очікуємо до кінця року. Нагадаємо, що перші польоти SkyUp збиралася почати в квітні 2018 року зі виконання чартерних рейсів, проте старт польотів був перенесений на кінець травня у звязку з затримкою через отримання сертифікату експлуатанта. Запустивши чартерні рейси, авіакомпанія анонсувала на кінець липня відкриття продажів квитків на регулярні внутрішні рейси: до Одеси з Києва і Харкова. Міжнародні  — з Києва до Барселони, Ларнаки і Батумі. Зараз флот компанії SkyUp складається з двох літаків Boeing 737 Next Generation і одного літака Airbus A330.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомив гендиректор SkyUp Євген Хайнацкий, відкриття перших лоу-кост рейсів розпочнеться у зимову навігацію.

Чому відклали регулярні рейси

Раніше компанія збиралася відкрити продаж квитків на перші регулярні рейси в липні 2018 року. Зараз перевізник виконує чартерні польоти в інтересах туроператора Join UP! з Києва (Жуляни), Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя на курорти Єгипту, Албанії та Туреччини.

За словами Хайнацького, реалізація планів трохи затримується. Початок регулярних рейсів залежить від поставки літаків. Зараз компанія очікує отримання третього літака. Сподіваються, що до кінця вересня він буде внесений до реєстру цивільних повітряних суден Державіаслужби. В жовтні анонсують про початок продажів квитків на регулярні рейси. Як уточнив гендиректор, можливо авіакомпанія відкриє перші регулярні рейси в жовтні, а програма польотів виконуватимуть в зимову навігацію — кінець жовтня-2018 — березень-2019 роки). Крім того, до кінця року компанія планує розширити флот: «Ми прагнемо до цифри п’ять. До кінця вересня у нас буде три літаки і ще два очікуємо до кінця року».

Нагадаємо, що перші польоти SkyUp збиралася почати в квітні 2018 року зі виконання чартерних рейсів, проте старт польотів був перенесенийАвіакомпанія SkyUp повідомила про запуск регулярних рейсів 1Національний лоукостер SkyUp розпочав польоти на кінець травня у зв’язку з затримкою через отримання сертифікату експлуатанта. Запустивши чартерні рейси, авіакомпанія анонсувалаАвіакомпанія SkyUp повідомила про запуск регулярних рейсів 2Національний лоукостер SkyUp літатиме 55 маршрутами на кінець липня відкриття продажів квитків на регулярні внутрішні рейси: до Одеси з Києва і Харкова. Міжнародні  — з Києва до Барселони, Ларнаки і Батумі. Зараз флот компанії SkyUp складається з двох літаків Boeing 737 Next Generation і одного літака Airbus A330.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: