fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету

V Ukraїni zapustyly sajt dlja vidstežennja zmin bjudžetu
Мінфін запустив сайт, який дозволяє відстежувати доходи і витрати бюджету. Це другий модуль порталу публічних фінансів Е-Data — «Бюджет для громадян». Тепер кожен охочий може в зручній формі відслідковувати всі стадії бюджетного процесу, передає УНІАН
Minfin zapustyv sajt, jakyj dozvoljaje vidstežuvaty dohody i vytraty bjudžetu. Ce drugyj moduľ portalu publičnyh finansiv E-Data — «Bjudžet dlja gromadjan». Teper kožen ohočyj može v zručnij formi vidslidkovuvaty vsi stadiї bjudžetnogo procesu, peredaje UNIAN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про новий сайт повідомила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова. За її словами, на сьогодні портал Е-Data є найбільшою базою публічних фінансів в Україні, яка містить 95,5 млн транзакцій і яку відвідують 19 тис користувачів щодня. Що являє собою сайт Бюджет для громадян. Ми знаємо, що витрати бюджету — це вже інформація, якої достатньо, і вона повинна постійно наповнюватися і перевірятися, але наші громадяни хочуть знати не тільки про витрати, а й про всі інші частини бюджету: про доходи, про фінансування. Таким чином Бюджет для громадян відкриє вже повністю фінансову інформацію в країні, — зазначила Маркарова. Директор держустанови Відкриті публічні фінанси Олександр Комареус повідомив, що найближчим часом планується розмістити на сайті детальну інформацію про бюджетний процес, стан держборгу, реалізації держпрограм, а також буде розкрита інформація місцевих бюджетів. За повідомленням УНІАН, Міністерство фінансів відкрило єдиний веб-портал про використання публічних фінансів E-Data 15 вересня 2015 року в рамках плану заходів щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу для лібералізації візового режиму України з ЄС. 15 вересня 2017 року Міністерство фінансів перевело портал Е-Data в режим промислової експлуатації після його дворічного тестування. До речі, ознайомитися з проектом держбюджету на 2019 рік можна в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Про новий сайт повідомила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова. За її словами, на сьогодні портал Е-Data є найбільшою базою публічних фінансів в Україні, яка містить 95,5 млн транзакцій і яку відвідують 19 тис користувачів щодня.

Що являє собою сайт «Бюджет для громадян»

«Ми знаємо, що витрати бюджету — це вже інформація, якої достатньо, і вона повинна постійно наповнюватися і перевірятися, але наші громадяни хочуть знати не тільки про витрати, а й про всі інші частини бюджету: про доходи, про фінансування. Таким чином «Бюджет для громадян» відкриє вже повністю фінансову інформацію в країні», — зазначила Маркарова.

Директор держустанови «Відкриті публічні фінанси» Олександр Комареус повідомив, що найближчим часом планується розмістити на сайті детальну інформацію про бюджетний процес, стан держборгу, реалізації держпрограм, а також буде розкрита інформація місцевих бюджетів.

В Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету

Портал публічних фінансів Е-Data

За повідомленням УНІАН, Міністерство фінансів відкрило єдиний веб-портал про використання публічних фінансів E-Data 15 вересня 2015 року в рамках плану заходів щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу для лібералізації візового режиму України з ЄС. 15 вересня 2017 року Міністерство фінансів перевело портал Е-Data в режим промислової експлуатації після його дворічного тестування. До речі, ознайомитисяВ Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету 1Влада цифр: 10 показників державного бюджету України на 2019 рік з проектом держбюджету на 2019 рік можна в матеріалі Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: