fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Який транспорт домінує в країнах ЄС — дані Євростату

Jakyj transport dominuje v kraїnah JeS — dani Jevrostatu
Євростат показав, який наземний транспорт переважає у країнах ЄС. Автомобіль виявився домінуючим засобом пересування у всіх державах-членах Європейського Союзу
Jevrostat pokazav, jakyj nazemnyj transport perevažaje u kraїnah JeS. Avtomobiľ vyjavyvsja dominujučym zasobom peresuvannja u vsih deržavah-členah Jevropejśkogo Sojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський тиждень мобільності триває з 16 по 22 вересня, і фокус цього року —  на поєднанні різних видів транспорту у рамках однієї поїздки. У 2016 році поїздки на автівках склали 83% пасажиро-кілометрів у ЄС, у порівнянні з 9% пересування міськими і міжміськими автобусами та тролейбусами, а також 8% — потягами. Дані, які наводить Євростат. Серед держав-членів ЄС найбільша частка пасажиро-кілометрів для авто була в Литві (90%). У поїздках на потягах Австрія має найбільшу частку пасажиро-кілометрів (12%), а щодо міських і міжміських автобусів та тролейбусів — найбільша частка в Угорщини (22%). Нагадаємо,  раніше повідомляли про те, що з 1 липня в 11 повітах Естонії з 15 громадський транспорт буде здійснювати перевезення пасажирів безкоштовно. Нововведення стосується автобусних перевезень всередині повітів, але не торкнеться внутрішньоміських маршрутів і комерційних перевезень між містами.

Європейський тиждень мобільності триває з 16 по 22 вересня, і фокус цього року —  на поєднанні різних видів транспорту у рамках однієї поїздки. У 2016 році поїздки на автівках склали 83% пасажиро-кілометрів у ЄС, у порівнянні з 9% пересування міськими і міжміськими автобусами та тролейбусами, а також 8% — потягами.

Дані, які наводить Євростат

Серед держав-членів ЄС найбільша частка пасажиро-кілометрів для авто була в Литві (90%). У поїздках на потягах Австрія має найбільшу частку пасажиро-кілометрів (12%), а щодо міських і міжміських автобусів та тролейбусів — найбільша частка в Угорщини (22%).

Який транспорт домінує в країнах ЄС — дані Євростату

Нагадаємо,  раніше повідомлялиЯкий транспорт домінує в країнах ЄС — дані Євростату 1Громадський транспорт став безкоштовним майже на всій території Естонії про те, що з 1 липня в 11 повітах Естонії з 15 громадський транспорт буде здійснювати перевезення пасажирів безкоштовно. Нововведення стосується автобусних перевезень всередині повітів, але не торкнеться внутрішньоміських маршрутів і комерційних перевезень між містами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: