fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Перший в світі водневий поїзд почав пасажирські перевезення

Peršyj v sviti vodnevyj poїzd počav pasažyrśki perevezennja
У німецькому Бремерферде, що в Нижній Саксонії, відбулася світова прем'єра першого поїзда на водневій тязі, який приступає до регулярних пасажирських перевезень. Відучора, 17 вересня стартували регулярні рейси. Про це повідомляє інтернет-видання «ЕлектроВєсти»
U nimećkomu Bremerferde, ščo v Nyžnij Saksoniї, vidbulasja svitova prem'jera peršogo poїzda na vodnevij tjazi, jakyj prystupaje do reguljarnyh pasažyrśkyh perevezeń. Vidučora, 17 veresnja startuvaly reguljarni rejsy. Pro ce povidomljaje internet-vydannja «ElektroVjesty»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Водневий поїзд Coradia iLint виробництва компанії Alstom разом із ще одним аналогічним поїздом вводять в комерційну експлуатацію. Від 17 вересня такий транспорт перевозитиме пасажирів регулярно. Напрямки руху поїздів. Потяги курсуватимуть за маршрутом Куксхафен (на березі Північного моря) — Бремерхафен —Бремерферде — Букстехуде (в околицях Гамбурга). На цьому приблизно 100-кілометровому напрямку водневі потяги Coradia iLint повинні з часом замінити всі дизельні, які тут експлуатує компанія EVB. Як виглядає водневий потяг Coradia iLint. Нові поїзди з низьким рівнем шуму і нульовим рівнем викидів вуглекислого газу здатні розвивати швидкість до 140 км/ч. Заправлятися вони будуть за допомогою мобільної водневої станції, яка буде знаходитися поруч зі станцією Бремерферде. Однієї заправки має вистачати для роботи протягом цілого дня або на 1000 км шляху. Стаціонарна заправна станція буде встановлена ​​після того, як Alstom поставить всі 14 водневих поїздів, передбачених контрактом з Міністерством транспорту Нижньої Саксонії. На даху Coradia iLint встановлена ​​цистерна з воднем, енергія якого перетворюється в електричний струм. Як повідомлялося раніше, в липні Coradia iLint був сертифікований і допущений для пасажирських перевезень в Німеччині. Планували, що до регулярних перевезень поїзд приступить ще навесні 2018 року. Гендиректор Alstom Анрі Пупар-Лафарж заявив, що запуск першого водневого поїзда є революцією в транспорті, а його компанія готова тепер до серійного виробництва таких машин. Компанії,  які зацікавлені в придбанні потягів. Розглядає також можливість покупки водневих поїздів канадський залізничний оператор приміського сполучення Go Transit. А австрійська компанія Zillertalbahn, що експлуатує залізницю в регіоні Тіроль, замовила пять водневих поїздів у Stadler. Але Stadler планує випустити прототип водневого поїзда для Zillertalbahn тільки до 2020 року. До речі, нещодавно ми писали про польського оператора вантажних перевезень PKP Cargo і польську вугільну компанію JSW, які домовилися про розробку нових типів вантажних вагонів і локомотивів на водневих елементах.
Реклама 👇 Замовити

Водневий поїзд Coradia iLint виробництва компанії Alstom разом із ще одним аналогічним поїздом вводять в комерційну експлуатацію. Від 17 вересня такий транспорт перевозитиме пасажирів регулярно.

Напрямки руху поїздів

Потяги курсуватимуть за маршрутом Куксхафен (на березі Північного моря) — Бремерхафен —Бремерферде — Букстехуде (в околицях Гамбурга). На цьому приблизно 100-кілометровому напрямку водневі потяги Coradia iLint повинні з часом замінити всі дизельні, які тут експлуатує компанія EVB.

Як виглядає водневий потяг Coradia iLint

Нові поїзди з низьким рівнем шуму і нульовим рівнем викидів вуглекислого газу здатні розвивати швидкість до 140 км/ч. Заправлятися вони будуть за допомогою мобільної водневої станції, яка буде знаходитися поруч зі станцією Бремерферде. Однієї заправки має вистачати для роботи протягом цілого дня або на 1000 км шляху.

Стаціонарна заправна станція буде встановлена ​​після того, як Alstom поставить всі 14 водневих поїздів, передбачених контрактом з Міністерством транспорту Нижньої Саксонії.
На даху Coradia iLint встановлена ​​цистерна з воднем, енергія якого перетворюється в електричний струм.

Перший в світі водневий поїзд почав пасажирські перевезення 1

Фото: alstom.com

Як повідомлялося раніше, в липні Coradia iLint був сертифікований і допущений для пасажирських перевезень в Німеччині. Планували, що до регулярних перевезень поїзд приступить ще навесні 2018 року. Гендиректор Alstom Анрі Пупар-Лафарж заявив, що запуск першого водневого поїзда є революцією в транспорті, а його компанія готова тепер до серійного виробництва таких машин.

Компанії,  які зацікавлені в придбанні потягів

Розглядає також можливість покупки водневих поїздів канадський залізничний оператор приміського сполучення Go Transit. А австрійська компанія Zillertalbahn, що експлуатує залізницю в регіоні Тіроль, замовила п’ять водневих поїздів у Stadler. Але Stadler планує випустити прототип водневого поїзда для Zillertalbahn тільки до 2020 року.

До речі, нещодавно ми писалиПерший в світі водневий поїзд почав пасажирські перевезення 2Польща планує перевести потяги на водневе паливо про польського оператора вантажних перевезень PKP Cargo і польську вугільну компанію JSW, які домовилися про розробку нових типів вантажних вагонів і локомотивів на водневих елементах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: