fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська благодійна онлайн-платформа виграла у конкурсі від Європарламенту

Ukraїnśka blagodijna onlajn-platforma vygrala u konkursi vid Jevroparlamentu
Команда Першої благодійної торгової платформи «Мурахи» стала переможцем у конкурсі SME Star Awards, започаткованим Європейським Парламентом. Про це інформує прес-служба проекту
Komanda Peršoї blagodijnoї torgovoї platformy «Murahy» stala peremožcem u konkursi SME Star Awards, započatkovanym Jevropejśkym Parlamentom. Pro ce informuje pres-služba proektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Днями стали відомі результати конкурсу SME Star Awards, який підтримує розвиток малого та середнього бізнесу, потенціал та важливість ідеї для розвитку громадського суспільства Європейського Союзу. У категорії SME Star Neighbour Award перемогла українська команда Першої благодійної торгової платформи Мурахи. Що варто знати про конкурс та те, як працює платформа. У 2018-му вперше запровадили нову номінацію, яка дала змогу окрім країн ЄС долучитись і сусіднім державам. 
Як зазначили організатори, головною ідеєю конкурсу є можливість малим та середнім бізнесам заявити про себе, адже вони складають 99% всього бізнес-сектору та допомагають розвитку економіки. Кожен представник Європарламенту міг подати на участь проекти свого регіону. Український проект на конкурсі був представлений євродепутатом Міхалем Боні, частим адвокатом України в Європарламенті та адептом діджиталізації. Перша благодійна торгова платформа Мурахи була створена 2015 року. Це — доброчинний маркет-плейс, де будь-хто може продати що завгодно, а всі виручені кошти з прибутку направляються на вирішення соціальних проблем. Платформа за час існування співпрацює з 8 благодійними фондами серед яких — Краб, Свічадо, Happy Paw та низка інших. Також були обрані переможці серед 12 категорій серед яких — діджитал, суспільство, навколишнє середовище, аграрна сфера. Нагородження відбудеться 17 жовтня 2018-го у Брюсселі в Європейському Парламенті. Раніше ми розповідали про те, що Європарламент надасть макрофінансову допомогу Україні.
Реклама 👇 Замовити

Днями стали відомі результати конкурсу SME Star Awards, який підтримує розвиток малого та середнього бізнесу, потенціал та важливість ідеї для розвитку громадського суспільства Європейського Союзу. У категорії SME Star Neighbour Award перемогла українська команда Першої благодійної торгової платформи «Мурахи».

Що варто знати про конкурс та те, як працює платформа

У 2018-му вперше запровадили нову номінацію, яка дала змогу окрім країн ЄС долучитись і сусіднім державам. 
Як зазначили організатори, головною ідеєю конкурсу є можливість малим та середнім бізнесам заявити про себе, адже вони складають 99% всього бізнес-сектору та допомагають розвитку економіки. Кожен представник Європарламенту міг подати на участь проекти свого регіону. Український проект на конкурсі був представлений євродепутатом Міхалем Боні, частим адвокатом України в Європарламенті та адептом діджиталізації.

Перша благодійна торгова платформа Мурахи була створена 2015 року. Це — доброчинний маркет-плейс, де будь-хто може продати що завгодно, а всі виручені кошти з прибутку направляються на вирішення соціальних проблем. Платформа за час існування співпрацює з 8 благодійними фондами серед яких — «Краб», «Свічадо», Happy Paw та низка інших. Також були обрані переможці серед 12 категорій серед яких — діджитал, суспільство, навколишнє середовище, аграрна сфера. Нагородження відбудеться 17 жовтня 2018-го у Брюсселі в Європейському Парламенті.

Раніше ми розповідалиУкраїнська благодійна онлайн-платформа виграла у конкурсі від Європарламенту 1Комітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні про те, що Європарламент надасть макрофінансову допомогу Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: